Wielkie Dyktando Historyczne

Dnia 27 listopada 2018 roku pięcioosobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział we Wielkim Dyktandzie Historycznym pt. Tak niepodległa Polska się zaczęła, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Baśki Puzon w Jarosławiu.
Po obejrzeniu prezentacji multimedialnej, 11 uczestników musiało zmierzyć się z tekstem dyktanda. Na wyniki zmagań uczestnicy muszą poczekać do 10.12.2018 r, kiedy to odbędzie się uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone nagrody dla zwycięzców.

Joanna Kołakowska

„Integracyjne śniadanie – na zdrowie dla naszego kolegi”

Akcja charytatywna zakończona sukcesem- udało się pozyskać 4261 zł. 30 listopada (piątek) 2018 r. na terenie naszej szkoły została zorganizowana charytatywna akcja, której celem było pozyskanie pieniędzy na zagraniczną i trudną operację naszego ucznia. W związku z tym Stowarzyszenie „Razem Łatwiej”, wspólnie z całą społecznością Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi, zorganizowało wspaniałe śniadanie, które było wstępem do obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, przypadającego na 3 grudnia i na stałe wpisanego w kalendarz szkoły. Każda klasa włączyła się w to działanie. Wielość zdrowych i pysznych smakołyków świadczy o zaangażowaniu całej szkolnej rodziny. Serdecznie dziękujemy najmłodszym klasom, które pokazały, że pomaganie mają we krwi, a wszystkim rodzicom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za włączenie się do tego działania w formie przygotowania potraw, zakupu składników i proponowanych pyszności . Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie, wielkie serce i pyszną zabawę.

Magdalena Makowska