My Poland

Folder pt. My Poland jest efektem końcowym projektu, który realizowany był z uczniami klasy szóstej i siódmej na zajęciach rozwijających zainteresowania z języka angielskiego. Uczniowie wybierali dowolne zagadnienia związane z ich ojczyzną, opracowywali je językowo oraz graficznie.

My Poland

Kinga Bażant

XVI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

31.01.2019 roku odbył się w naszej szkole XVI  Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Tym razem gościliśmy 50 uczniów z klas I-III z 8 szkół podstawowych /SP1,SP4,SP6,SP7,SP9,SP10,SP11,SPSN/. Organizatorami konkursu była Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi  i Parafia p.w. Bożego Ciała. Wysłuchaliśmy 16 kolęd i pastorałek w wykonaniu solistów i zespołów.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodycze, a zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami oraz tradycyjnymi aniołkami ufundowanymi przez Księdza Proboszcza Mariana Bocho.
Oprócz zmagań konkursowych odbyło się także wspólne kolędowanie.
Jury w składzie: pan Michał Daleszczyk – organista w Parafii p.w. Bożego Ciała i pani Małgorzata Raczyńska – nauczyciel muzyki w SP11 przyznało następujące nagrody:
Kategoria soliści:
I miejsce –   Olivia Wardyga SP4