„BAW SIĘ Z NAMI”

W dniu 28 maja 2019 r  na boisku Orlik przy szkole nr 4 odbył się konkurs Igrzysk Dzieci z cyklu ,, Baw się z Nami” . W zawodach wzięli udział chłopcy i dziewczynki z rocznika 2009 i młodsi . Ogółem w reprezentacjach ze szkół nr 4,5,10 i 11 wystartowało 40 zawodników. Dobrej zabawie towarzyszyła piękna pogoda i wspaniały doping członków poszczególnych drużyn. Zawody zakończyły się dużym sukcesem naszych młodych zawodników, reprezentacja naszej szkoły zdobyła II miejsce w ogólnej klasyfikacji w Jarosławiu.

Reprezentacja wystąpiła w składzie: Bar Jakub, Kielar Karolina, Hołysz Wiktoria, Lizoń Jakub, Marciak Bartłomiej, Pels Gabriel, Socha Dominika, Szczerbiński Daniel, Kornakiewicz Kinga, Golba Zuzanna.

Opiekunami zespołu były: Bożena Cieślak i Marzena Łąka.

Gratulujemy uczestnikom.

Marzena Łąka

Siatkarki III w województwie podkarpackim

W dniu 31.05.2019 w hali sportowej w Strzyżowie odbył się Finałowy Turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Siatkarki naszej szkoły po wyczerpujących kilku turniejach wywalczyły brązowy medal, tym samym zostały III zespołem na Podkarpaciu. Niestety ciężki mecz z SMS Mielec nie dał nam szansy zagrać w meczu o I miejsce w turnieju. Swoje umiejętności dziewczyny pokazały w meczu z gospodyniami SP Strzyżów, wygrywając 2:0.

Skład zespołu: Borowiec Martyna, Chrobak Oliwia, Hołowaty Otylia, Jamróz Jagoda,  Kubas Dominika, Kulikowska Aleksandra, Parzniewska Wiktoria, Poczekajło Aleksandra, Sanakiewicz Małgorzata, , Szkoła Adrianna, Tomaszewska Oliwia, Tomczyk Dominika, Węglarz Aleksandra.

Gratulujemy zawodniczkom i trenerom. Siatkarkom życzymy dalszych sukcesów w następnej edycji Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Węglarz Aleksandra, Marzena Łąka

Sukces w Półfinale Wojewódzkim w Krasnym

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Krasnym odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Uczestnikami turnieju były zespoły: SP Krasne, SP Łętownia, SP Stary Dzików i SP Nr 11 Jarosław. Reprezentacja naszej szkoły  zmierzyła się w decydującym meczu o awansie do Finału Wojewódzkiego z zespołem z SP Krasne. Nasze dziewczyny po bardzo dobrej grze w polu i skutecznej zagrywce pokonały gospodynie turnieju, wygrywając bezapelacyjnie 2:0.Tym samym nasz zespół zdobywając 1miejsce w turnieju awansował do Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie:  Borowiec Martyna, Chrobak Oliwia, Hołowaty Otylia, Jamróz Jagoda,  Kubas Dominika, Kulikowska Aleksandra, Kuźniar Emilia, Parzniewska Wiktoria, Poczekajło Aleksandra, Sanakiewicz Małgorzata, , Szkoła Adrianna, Tomaszewska Oliwia, Tomczyk Dominika, Węglarz Aleksandra.
Opiekun zespołu: Marzena Łąka i  Szczepan Łąka

Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.

Marzena Łąka