SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE LA

W dniu 04.10.19r. na stadionie JKS w Jarosławiu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej  odbyły się Sztafetowe biegi przełajowe (10 x 800 m).
W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały uczennice z klasy 7a, 7b, 8b i 8c. Dziewczęta rywalizowały z uczennicami szkół: SP 2, SP 4 i SP 5.
W końcowej klasyfikacji zajęły II miejsce.
Skład drużyny: Gabriela Konieczny, Klaudia Grocholska, Anna Juszyńska, Oliwia Pantoł, Milena Luty, Aleksandra Madej, Julia Florek, Gabriela Walczak, Julia Wojtuń, Katarzyna Ciurko, Dagmara Machała (nauczyciel Małgorzata Ciurko).

Opiekun drużyny: Małgorzata Ciurko

POWIATOWE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

W dniu 20.09.19r. na stadionie sportowym w Pruchniku odbyły się Indywidualne mistrzostwa w LA w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Dwie uczennice  naszej szkoły wzięły udział w biegu na 100 m: Oliwia Pantoł – 7b i Gabriela Konieczny – 7a  (naucz. Małgorzata Ciurko).
Gabriela Konieczny zajęła II miejsce uzyskując czas 14,88.
 Uczeń klasy 7b Igor Bronowski (naucz. Szczepan Łąka) zajął VI miejsce w biegu na 1000 m. Dystans pokonał w czasie 3,23.
 Opiekunem zawodników był Pan Jacek Bronowski.