Wyróżnienia w konkursie poetyckim „Między dobrem i złem”

W czwartek 28 listopada 2019 r. w czasie I Forum Wychowawczego w Publicznym Katolickim Liceum Ogólnokształcącym Parafii  pw. Bożego Ciała w Jarosławiu odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień w konkursie poetyckim ,, Między dobrem a złem’’. Naszą szkołę reprezentowało ośmioro młodych twórców poezji . Miło nam poinformować, że uczennice Julia Wojtuń z kl 8b i Gabriela Marciak kl 7a otrzymały zaszczytne wyróżnienia za wiersze pt.,, Świetliste anioły ‘’i ,,Pomiędzy’’. Opiekunami dziewczynek były pani Anna Zagrobelny i pani Monika Nykiel- Wojtuń .

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy.

Anna Zagrobelny

Igrzyska Dzieci

16 grudnia odbyły się  zawody minikoszykówki dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Wśród 6 szkół ( SP1, SP2, SP4, SP5, SP6, SP11) nasza drużyna zajęła II miejsce, a Martyna Jabłońska została wyróżniona i otrzymała dyplom i nagrodę dla najbardziej wartościowej zawodniczki finałów. Gratulujemy naszym dziewczynkom!
Skład drużyny:
Martyna Jabłońska VIc, Daria Janowska VIc, Oliwia Król VIc, Julia Magryś VIc, Emilia Markowicz VIc, Amelia Mazur VIc,  Aleksandra Ochab VIc, Dominika Orłowska VIc, Oliwia Szostak VIc,Aleksandra Kiełt VIIa, Julia Noga VIa. Opiekun drużyny: Bożena Cieślak