Szkolny konkurs recytatorski klas pierwszych – „Zima w poezji dziecięcej”

W dniu 12 lutego rozstrzygnięty został konkurs recytatorski „Zima w poezji dziecięcej” zorganizowany dla uczniów klas pierwszych. Uczniowie recytowali  bardzo długie i piękne utwory o zimie. Następnie zwycięzcom dyplomy wręczyła pani dyrektor Ewa Leniar.

Laureatami konkursu zostali :

Karolina Skop – kl. I b
Antoni Popowicz – kl. I a

Seweryn Cach – kl. I c
Lena Szczerbińska – kl. I b

Tola Strumska – kl. I b
Bartłomiej Dziedzic – kl. I a
Błażej Wywrót – kl. I b
Igor Wywrót – kl. I b

Gratulujemy !

Beata Strączek

Projekty indywidualne i grupowe

W pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego na lekcjach języka angielskiego uczniowie z klasy 1c, 4b i 6c mieli możliwość wykazania się samodzielnością w pracy indywidualnej jak i umiejętnością współpracy w grupie przy wykonywaniu wspólnych projektów. Praca dała im wiele radości, satysfakcji, więcej uśmiechu na lekcjach i okazję do poznawania języka w nieco innym wydaniu. Nauka choć czasem może być przyjemnością.. :) :)
Gratuluję efektów wszelkich starań!

A. Strumska

RÓŻNE PLANETY JEDNEGO ŚWIATA

„Czym się różnimy? W czym jesteśmy podobni? Jak akceptować różnice? Czy te różnice są złe czy dobre? Czym jest tolerancja? Czego nie wolno tolerować? Co powinno łączyć wszystkich ludzi na całym świecie?” – to pytania, z którymi zmagali się uczniowie klasy 3c przystępując do wspólnego projektu. Wiele mądrych słów, pomysłów, mnóstwo różnych odpowiedzi i… jeden wspólny wniosek połączył nas wszystkich: SZACUNEK
Trzymajmy kciuki aby wszelkie wspaniały myśli, jakie zrodziły się w głowach trzecioklasistów znalazły swoje potwierdzenie w codziennym życiu.
A.Strumska