Zostań poetą

unnamed

Zostań poetą pod takim hasłem 3 marca dla uczniów naszej szkoły został ogłoszony konkurs poetycki polegający na napisaniu wiersza o wiośnie. Utwory miały być do końca marca przyniesione do biblioteki szkolnej, jednak ze względu na zaistniałą sytuacje proszę przesyłać je za pośrednictwem dziennika elektronicznego na moje konto. Pozdrawiam, życząc chęci do twórczej pracy.

Poniżej instrukcja krok po kroku dotycząca przesyłania wierszy
Trzeba zalogować się na swoje konto na librusie, należy wejść w ikonkę wiadomości (koperta), zakładkę napisz (po lewej stronie), kliknąć w nauczyciele (otworzy się spis wszystkich), najechać kursorem na moje nazwisko czyli Joanna Kołakowska, kliknąć na kwadracik przed nazwiskiem (tak by pojawił się znaczek zaznaczenia), wpisać temat wiadomości (np konkurs) i w polu treść umieścić wiersz, potem tylko wcisnąć wyślij (na dole z prawej strony). Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Joanna Kołakowska