Mamy to!

Mamy to!!! Dwa projekty finansowane z Budżetu Obywatelskiego 2021 dla naszej szkoły z największą ilością głosów!!! A 04 -Remont łazienek i wymiana witryn okiennych na kwotę 100 000 zł zyskał 1313 głosów!!! E 18 -„Jestem Mistrzem” – organizacja dwóch imprez sportowych XXIII Halowego Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi i Przechodni Puchar „Śladami Bogdana Zająca” -impreza międzyszkolna) oraz I Integracyjnej Olimpiady Lekkoatletycznej – impreza szkolna ) na kwotę 10 000 zł zyskał 1344 głosów!!! Nasza społeczność szkolna wie, że Razem możemy więcej. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbieranie głosów na kolejne dwa projekty. Kochani Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Członkowie Stowarzyszenia Razem Łatwiej i Przyjaciele- to dzięki Wam możemy tworzyć lepsze warunki pracy w naszej szkole. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wygranej.

Magdalena Makowska
IMG_20201023_105355_resized_20201023_111407635

Mega Misja

unnamed

W ubiegłym roku szkolnym dzięki wspólnemu nagraniu uczniowie z klasy 2a zostali przyjęci, jako jedna z 150 szkół w Polsce, do programu Mega Misja Fundacji Orange. Już od miesiąca uczniowie z tej klasy realizują w sposób nietypowy, z wykorzystaniem ciekawych metod i form kształcenia, koleje ,,misje” programu. Dzięki zrealizowanym zadaniom dzieci wiedzą, jak korzystać z mediów, by zdobyć prawdziwe informacje, znają różne style i rodzaje komunikatów, zasady skutecznej i grzecznej komunikacji, odróżniają opinie od faktu, znają formy komunikatów medialnych w programach informacyjnych i rozrywkowych – ogólnie rzecz biorąc, uczą się w sposób świadomy poruszać się w świecie informacji. Ponadto po realizacji określonego zakresu zadań zdobywają także cenne nagrody. Zestaw kreatywny dla małego artysty to pierwsza nagroda, którą uczniowie już wykorzystują na zajęciach plastycznych.

Iwona Kudyba