Rozstrzygnięcie konkursu na Najładniejszą Pisankę Matematyczną

Kolejny konkurs matematyczny, na który wpłynęło niewiele, ale JAKIE!!!, prace. Wszystkie okazały się bardzo przemyślane, pracochłonne, ciekawe, estetyczne. Jesteśmy pod wrażeniem każdej pracy i pomysłu. Cieszymy się, że kolejny raz uczniowie z klas 1 – 3 pokazali, co już potrafią. Mamy nadzieję, że zapał Was nie opuści.

Wybór i przyznanie miejsc był niezwykłe trudny. Komisja postanowiła przyznać:

I miejsce: Rafał Kliszkl. 6c
                     Aleksandra Jadam kl. 4c

II miejsce: Oskar Mrozowicz kl. 1 b
                       Aleksandra Pilawka kl.

III miejsce: Dawid Gilowski kl. 3c
                         Emanuela Skoczylas kl. 4c
                         Szymon Orłowski kl. 5b

Wyróżnienie: Olivier Baran kl. 2b
                              Maksymilian Sławek kl. 2c
                              Aleksander Sanakiewicz kl. 5b

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!!!
Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na oficjalnym spotkaniu przed końcem roku szkolnego.

Żaneta Kędziora i Anna Nuckowska

NAJCIEKAWSZE PRZEBRANIE MATEMATYCZNE

Na konkurs wpłynęły zdjęcia tylko od 7 osób. Cieszymy się, znaleźli się uczniowie, którzy z pomocą rodziców wymyślali przebranie. Mimo tych kilku zdjęć, przyznanie poszczególnych miejscokazało się zadaniem trudnym.
Komisja konkursowa postanowiła przyznać 3 równorzędne pierwsze miejsca oraz wyróżnienia

I miejsca zdobyli: Marcel Łuc kl. I b, Jakub Leśniowski kl. I b  z rodzicami oraz Adam Pitach – kl. I b
Wyróżnienia otrzymują: Zosia Mucha  – kl. I b i brat Zosi, Jakub Olejnik kl. I b oraz Szymon Orłowski i Magdalena Streit – kl. Vb.

Wszystkim Uczestnikom – GRATULUJEMY.

Gratulacje należą się także pani Małgorzacie Paszkiewicz – wychowawczyni kl. I b. Ma Pani wspaniałych uczniów i Rodziców uczniów, którzy potrafią dobrze się bawić matematyką bez użycia komputera.

Ewa Leniar,
Teresa Nykun