Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2021/2022 – nowi kandydaci i walka o zwycięstwo

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2021/2022 – nowi kandydaci
i walka o zwycięstwo

Przed nami wybory do Samorządu Uczniowskiego.
Kto zostanie przewodniczącym Szkoły? Kto zbierze największą ilość głosów? Kto zdobędzie zaufanie uczniów?
Wkrótce wszystko stanie się jasne.

O stanowisko przewodniczącego szkoły w tym roku szkolnym 2021/2022 ubiegają się następujący uczniowie:
Julia Magryś  8c
Amelia Mazur  8c
Gabriel Pels 7c
Piotr Balicki 8c
Hubert Trojnar 8d

W piątek (24.09.2021r.) w sali widowiskowej „Kotłownia” odbyła się debata z udziałem kandydatów na stanowisko przewodniczącego szkoły. Na spotkanie zostali zaproszeni przewodniczący i zastępcy klas 5-8.
Po przedstawieniu programu wyborczego kandydaci odpowiadali na pytania. Było to trudne wyzwanie, gdyż uczniowie wcześniej nie znali pytań, a na odpowiedź wyznaczona była tylko minuta.
Uczniowie i nauczyciele zebrani na widowni również mieli okazję zadawać ciekawe, choć często trudne pytania.
Nasi kandydaci stanęli na wysokości zadania. Udało im się nie tylko dobrze zaprezentować swoją kandydaturę, opanować stres i przedstawić pomysły na lepszą przyszłość szkoły.

Wkrótce wybory. Mamy nadzieję, że uczniowie klas 5-8 podejmą właściwą decyzję i powierzą władzę uczniowską w odpowiedzialne ręce.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego