Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty. W tym dniu  w Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie klas: II b, VII a, VII b  i VIII c pod czujnym okiem nauczycieli: pani Małgorzaty Paszkiewicz, pani Anny Zagrobelny, pani Małgorzaty Raczyńskiej, pani Agnieszki Błachuty i pana Adama Kontka uświetnili ten wyjątkowy dzień piosenkami, wierszami, wesołymi scenkami z życia szkoły, a przede wszystkim gorącymi życzeniami. Wiele miłych słów popłynęło w kierunku dyrekcji,  nauczycieli i pracowników obsługi.
Dziękujemy wszystkim wspaniałym artystom, nauczycielom, którzy ich przygotowywali oraz pracownikom obsługi za nieocenioną pomoc.

Mamy nadzieję, że wszystkie wspaniałe życzenia się spełnią!

Agnieszka Błachuta