„WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”

520xNxWszystkieP20koloryP20PC5P9BwiataP202.png.pagespeed.ic_.fIBgfB5Qlc

Drodzy Uczniowie i Rodzice!!!

Już po raz kolejny zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie edukacyjnym opracowanym przez UNICEF „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”.

W ramach akcji należy wykonać szmaciane laleczki UNICEF. Laleczki symbolizują pomoc uczniów dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Każda z lalek będzie miała swoją tożsamość. Dzieci same wybiorą kraj pochodzenia dla wykonanej przez siebie laleczki, określą jej kolor skóry, strój, a także imię i wiek, które umieszczą w „akcie urodzenia”. Laleczki zostaną zaprezentowane podczas specjalnie zorganizowanej w szkole imprezy. Każdy z zaproszonych gości będzie mógł zaopiekować się wybraną laleczką w zamian za przekazanie pieniędzy na rzecz ratowania życia dzieci w najuboższych krajach świata. Minimalna kwota darowizny to 10 zł.

Gotowe lalki należy przynieść do szkoły po feriach zimowych.
Pomóżmy uratować życie dzieciom.

Koordynator projektu na terenie szkoły: Samorząd Uczniowski