REKLAMA PARKU NARODOWEGO

Na terenie Polski mamy 23 Parki  Narodowe. Są one niezwykle zróżnicowane i ciągną się od pasa nadmorskiego, aż do gór na południu Polski. Uczniowie klasy III c postanowili zareklamować wybrany przez siebie park szukając informacji w różnych źródłach wiedzy. W ich opinii największą popularność zyskały  Białowieski Park Narodowy i Ojcowski Park Narodowy. Może warto w przyszłości odwiedzić te wspaniałe miejsca. Jest to też doskonały pomysł  na wakacyjny odpoczynek na łonie natury oraz poznanie skarbów przyrody.

Wychowawczyni klasy III c

Powiatowy Konkurs Historyczno – Plastyczny

Dnia 3 czerwca 2022r. nastąpiło rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Historyczno – Plastycznego ” Jarosław i powiat jarosławski w legendach i podaniach” w którym uczennice naszej szkoły zajęły:

I miejsce Emilia Markowicz

II miejsce Julia Magryś