„Nowa rzeczywistość” – pierwsza powieść naszej absolwentki

„Nowa rzeczywistość”  – pierwsza powieść naszej absolwentki

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym spotkaniu z autorką powieści pt. „Nowa rzeczywistość”, które miało miejsce 20 czerwca 2022 roku.
Pani Magda Puzio, absolwentka SP-11, z wielką pasją opowiadała o swoich doświadczeniach związanych z pisaniem. Podzieliła się wspomnieniami z czasów szkoły podstawowej, kiedy to rodziły się jej pisarskie zainteresowania. Już wtedy miała ogromną potrzebę zapisywania wszystkich swoich myśli w formie pamiętników.
Czas pandemii spowodował, że pani Magda postanowiła wykorzystać dobrze ten czas, a przy okazji wyrazić niezgodę na zamknięcie całego świata.
Akcja powieści została umiejscowiona w Jarosławiu. Choć wydarzenia rozgrywają się w roku 2035,  bez  problemu można odnaleźć znane ulice i budynki miasta.
Drugi tom powieści ukaże się już wkrótce, dlatego też już teraz warto zapoznać się z pierwsza częścią.

To było bardzo ciekawe spotkanie, inspirujące i zachęcające uczniów do wytężonej pracy.