„Spotkanie z Mistrzem” i z pasją

W ramach projektu „Szkoła z Pasją” odwiedzili nas niezwykli goście, którzy zaprezentowali swoje pasje: Pan Szymon Skalski – dwukrotny Mistrz Świata, dwukrotny Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski w Football Freestyle czyli w trikach piłkarskich oraz Pan Krystian Herba – rowerowy akrobata, sześciokrotny rekordzista Guinnessa, Rekordzista Świata oraz rekordzista Estonii i Ukrainy, a także dwukrotny półfinalista programu „Mam Talent”.

Wydarzenie poprowadzi Grzegorz MR.ROBOT Pittner – Vice Mistrz Europy w Popping’u (rodzaj tańca).

Spotkanie miało charakter edukacyjny- oprócz możliwości zobaczenia pana Szymona w akcji na żywo uczniowie usłyszeli także historię jego pasji. Dowiedzieli się również, jak to się stało, że chłopak mieszkający w małej wsi w Małopolsce został najlepszym zawodnikiem na świecie. Mieli możliwość zadać pytania panu Szymonowi i chętnie z tej możliwości skorzystali.

Celem spotkania było też zmotywowanie uczniów do większej aktywności, promocja zdrowych nawyków żywieniowych, przeciwdziałanie uzależnieniom oraz integracja uczniów.

Twórcą projektu jest rzeszowski sportowiec – Krystian Herba.

Występy naszych Gości zachwyciły wszystkich, czego wyrazem były liczne brawa i owacje

Małgorzata Paszkiewicz