Konkurs plastyczny pt. Chcemy mocy- nie przemocy

Chętni uczniowie z klas I-V||| wzięli udział w konkursie plastycznym w ramach obchodów 5 lecia Kuratorskiej Kampanii Przeciw Przemocy pt. Chcemy mocy- nie przemocy. Uczniowie w swoich pracach plastycznych zaprezentowali jakie wartości w naszym życiu są naszą MO CA. Zgodnie stwierdzili , że przemoc to nie jest moc. Wyróżnienia za swoje prace otrzymali Uczniowie Oliwier Galeia z kl.II a i Mai Hryniewicz. Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy za udział i słodkie upominki.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Świetlicowe kolędowanie

Jeszcze przed feriami chętne dzieci z grup świetlicowych wzięły udział w Konkursie Kolęd. Pierwsze miejsce zdobyła Hania Rzemińska z klasy Ia, drugie Nadia Szymuś z klasy IIIb i Oliwia Pióro z klasy Ic, trzecie miejsce Maja Dominik z klasy Ic. Oprócz kategorii wokalnej uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności w kategorii instrumentalnej, w której obydwie uczennice z klasy IIIb: Zosia Mucha i Weronika Wróbel zdobyły pierwsze miejsce. Dziękujemy jury za ocenianie występów konkursowych a uczniom za przygotowanie się do prezentacji.

Wychowawcy świetlicy