27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Zakończył  się 27  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym uczestniczyła społeczność naszej szkoły. Tegoroczne zebrane  fundusze Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  przeznaczy  na zakup sprzętu  dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Na terenie Jarosławia i powiatu jarosławskiego z naszej szkoły  kwestowało  30 wolontariuszy i 60 serduszkowych.  Dzięki wielkiemu  zaangażowaniukwestujących nauczycieli i uczniów naszej szkoły  zebraliśmy bardzo  dużą kwotę –   17.002,54zł. Jako Sztab 213 Powiatu Jarosławskiego WOŚP zebraliśmy rekordową kwotę 123.861,15zł.

Jesteście niesamowici, wszyscy bez wyjątku i możecie być z siebie dumni.
Szkolny koordynator akcji: Marzena Łąka

Wolontariusze nauczyciele:  Agata Brodowicz-Inglot, Renata Osiowy,Wiesława Chlebuś, Dorota Grzęda, Anna Nuckowska, Szczepan Łąka, Ewa Zgórska,  Marzena Łąka,
Wolontariusze uczniowie:  Zwolińska Barbara,Sęk Łukasz, Zdybek  Kinga, Marcinko Wioletta, Szpila Oktawia, Borowiec Martyna, Makulska Julia, Zwolińska Karolina, Świątek Aleksandra, Kucharska Zuzanna, Ośmak Emilia, Szewerniak Aleksandra, Kulikowska Aleksandra, Szkoła Adrianna, Jamróz Jagoda, Chrobak Oliwia, Tomaszewska Oliwia, Parzniewska Wiktoria, Kubas Dominika, Węglarz Aleksandra, Poczekajło Aleksandra, Tomczyk Dominika.

Serduszkowi:
4C: Kielar Karolina, Hajnosz Izabela, Pels Gabriel, Pisarek Adrian, Walon Karol, Pająk Karol, Czereba Hubert, Bar Jakub, Klisz Rafał, Socha Dominika, Balsam Wiktoria, Hołysz Wiktoria, Kalinowska Samanta, Gamracy Oliwia,
4B:  Pilawka Aleksandra, Puka Magdalena, Wielgosz Wiktoria, Krzebiot Dawid,
5C: Balicki Piotr, Jabłońska Martyna, Mazur Amelia, Magryś Julia, Szarek Fabian, Szostak Oliwia, Markowicz Emilia,Harasz Michał,
6B: Mrozowicz Gabriel,
6C: Gałuszka Wiktoria, Kucab Wiktoria, Żurawski Maksymilian,
7A: Pająk Aleksandra,
8A: Klimczak Natalia, Klisz Kinga ,Korecka Magdalena,
8B: Wygnaniec Julia, Morawska Zuzanna, Sroka Magdalena, Dubiel Amelia, Bak Karolina,Pieróg Aleksandra, Dziura Wiktoria,
8C: Drapała Apolonia, Kamińska Zofia, Baj Alicja, Boratyn Maja, Boratyn Bartosz, Kraśniak Kamila,Peniuta Aleksandra, Cyło Aleksandra,
8D: Lesny Mateusz, Lewandowski Jan, Tarnawski Dawid,
3AG: Sanakiewicz Małgorzata,
3BG:  Stopyra Wiktoria, Golenia Karolina,Bednarczyk Kinga.