28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W dniu 12.01.20r.  odbył się  28 Finał  WOŚP, który zagrał dla dziecięcej medycyny zabiegowej (zakup sprzętu medycznego dla oddziałów neurochirurgicznych, chirurgii ogólnej i kardiochirurgii dziecięcej). Dziewiętnastu  wolontariuszy  (7 nauczycieli i 12 uczniów klas ósmych) oraz 28 „serduszkowych”  z naszej szkoły również uczestniczyło w akcji WOŚP. Zebraliśmy kwotę 15. 063, 71 złotych stojąc przed Kościołem Reformatów w godzinach 6.00-13.00,  14.30-16.00 i 17.15-20.00. Jeden z wolontariuszy pracował w Sztabie.

Wolontariusze: Aleksandra Matwij, Lidia Matuła, Magdalena Makowska, Marzena Łąka, Szczepan Łąka, Renata Osiowa, Anna Nuckowska, Katarzyna Ciurko, Paulina Majcher, Gabriela Walczak, Andżelika Dyndał, Marek Głąb, Julia Florek, Julia Wojtuń, Oliwia Jabłońska, Gabriela Sękiewicz, Aleksandra Pająk, Patryk Lekowski, Kacper Zagrobelny.

Serduszkowi: Marcelina Domszy, Anna Mikoś, Aleksandra Pilawka, Julia Wojtowicz, Wiktoria Wielgosz, Emilia Makowska, Karol Walon, Jakub Sas, Rafał Klisz, Amelia Olejarka, Wiktoria Hołysz, Oliwia Gamracy, Karolina Kielar, Izabela Hajnosz, Hubert Czereba, Jakub Bar, Wiktoria Balsam, Kinga Kornakiewicz, Krystian Tokarz, Magdalena Puka, Andrzej Warchoł, Eryk Pojasek, Filip Obirek, Kacper Warchoł, Maksymilian Żurawski, Dawid Krzebiot, Klaudia Mac, Konstancja Kondrat-Broda.

W imieniu 213 Sztabu WOŚP i swoim serdecznie dziękuję za wspaniałą postawę i zaangażowanie.

Organizator akcji Małgorzata Ciurko