„BAW SIĘ Z NAMI”

W dniu 28 maja 2019 r  na boisku Orlik przy szkole nr 4 odbył się konkurs Igrzysk Dzieci z cyklu ,, Baw się z Nami” . W zawodach wzięli udział chłopcy i dziewczynki z rocznika 2009 i młodsi . Ogółem w reprezentacjach ze szkół nr 4,5,10 i 11 wystartowało 40 zawodników. Dobrej zabawie towarzyszyła piękna pogoda i wspaniały doping członków poszczególnych drużyn. Zawody zakończyły się dużym sukcesem naszych młodych zawodników, reprezentacja naszej szkoły zdobyła II miejsce w ogólnej klasyfikacji w Jarosławiu.

Reprezentacja wystąpiła w składzie: Bar Jakub, Kielar Karolina, Hołysz Wiktoria, Lizoń Jakub, Marciak Bartłomiej, Pels Gabriel, Socha Dominika, Szczerbiński Daniel, Kornakiewicz Kinga, Golba Zuzanna.

Opiekunami zespołu były: Bożena Cieślak i Marzena Łąka.

Gratulujemy uczestnikom.

Marzena Łąka