1 czerwca dla każdego małego człowieka jest wielkim przeżyciem. W tym dniu dorośli starają się zorganizować dzieciom różnorodne atrakcje, by na twarzach każdego z nich zagościł uśmiech. Tak też było w tym roku.

W Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu dla uczniów klas I – VI została zorganizowana Cyberolimpiada. Chętnych do rozgrywek komputerowych nie brakowało. Uczniowie stanęli do walki w następujących konkurencjach: FIFA 2010,  Grand Turismo 5, Superstaker i Proca.

Zawodnicy do samego końca rywalizowali o najlepsze miejsca, choć bardziej niż wyniki liczyła się dobra zabawa.

Zwycięzcy:

FIFA 1010

I miejsce – Patryk Fleszar

II miejsce – Kamil Wójtowicz

III miejsce – Łukasz Leniar

Grand Tursimo 5

Jakub Makulski

Superstaker:

Weronika Makowska

Proca:

Milena Szubart

Dzięki firmie SPOŁEM uczestnicy Cyberolimpiady otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Anonimowy darczyńca ufundował główną nagrodę DVD, zaś dzięki właścicielowi firmy „Budowa Dróg” Mieczysławowi Białowąsowi każde dziecko otrzymało mnóstwo słodyczy.

Organizatorzy składają podziękowanie sponsorom za pomoc w zrealizowaniu

dziecięcych marzeń.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Rozmiar czcionki
Kontrast