14 grudnia do naszej szkoły przybyli mili goście – 21 uczniów z Ukrainy. Zostali zaproszeni na smaczny obiad, a potem skorzystali z przygotowanych dla nich atrakcji. Wzięli udział w zajęciach na Magicznym dywanie , a po nich uczestniczyli w warsztatach plastycznych, podczas których poznali technikę malowania akrylami na materiale. Wszyscy uczniowie oraz ich opiekunowie stworzyli niepowtarzalne kompozycje na bawełnianych podkoszulkach, które otrzymali w prezencie. Z dumą prezentowali je podczas sesji fotograficznej. Nasi goście byli niezwykle zadowoleni z wizyty i twierdzili, że jeśli nadarzy się okazja, chętnie znowu nas odwiedzą. Pożegnaliśmy się w niezwykle przyjaznej i serdecznej atmosferze.

Agnieszka Błachuta