Halowy Turniej piłki nożnej „O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu”

W dniu 21 marca reprezentacja naszej szkoły (klasa 8d sportowa) wzięła udział w turnieju piłkarskim w hali sportowej szkoły Technikum Drogowo-Geodezyjnego o Puchar Dyrektora tejże szkoły.
Zaproszonych zostało 8 szkół z naszego miasta i okolicznych miejscowości. Naszym młodym piłkarzom los przydzielił SP 4, SP Nienowice oraz SP Gorzyce. W pierwszym meczu pokonaliśmy: czwórkę ” 3 do 0, w kolejnym wygraliśmy z Nienowicami 2 do 0, oraz w ostatnim meczu grupowym zanotowaliśmy remis 1 do 1 z Gorzycami. W swojej grupie zajmujemy drugie miejsce (Gorzyce maja lepszy bilans bramkowy) i przechodzimy do półfinału, w którym spotykamy się z SP 2, która wygrała drugą grupę.
Jest to także jak i u nas reprezentacja klasy sportowej o profilu piłkarskim, z tym, że 3 gimnazjum. Również i w tym meczu odnosimy zwycięstwo (3 do 1), które daje nam grę w finale. Rywalem jest po raz drugi reprezentacja szkoły z Gorzyc.
Finał to dużo walki i emocji na boisku. Jeszcze na kilkanaście sekund przed końcem przegrywamy 1 do 2. Jednak w końcówce zdobywamy bramkę na remis, co skutkuje dogrywką. Nie przynosi ona jednak rozstrzygnięcia i musi odbyć się seria rzutów karnych (skąd my to znamy?). Lecz dziś szczęście nam sprzyja i wygrywamy finał karnych 2 do 1.
W meczu o III miejsce SP 2 pokonała SP 1 3 do 1. Kolejne miejsca zajęły reprezentacje szkół : , SP 4, SP Nienowice, SP Wólka Pełkińska, SP SN,

Brawo chłopcy!!! Reprezentacja grała w składzie: Michał Jagoda, Mateusz Leśny, Radosław Surmiak, Natan Błonarowicz, Jakub Figiela, Przemysław Osowski i Jan Lewandowski.
Trener: Bartosz Piela

img,gcsi,5A0026C74AEBBB2F5F036F75848CA48B3A352F2B,mpid,7,maxwidth,1920,maxheight,969