I Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11

W ramach Budżetu Obywatelskiego 13 czerwca w naszej szkole odbył się I Turniej Siatkówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11. W zawodach uczestniczyły reprezentacje Szkoły Podstawowej Nr 2, Nr 4 i gospodarze  Szkoła Podstawowa Nr11. Turniej został przeprowadzony systemem „każdy z Każdym” tym samym dziewczęta po długim okresie pandemii mogły sprawdzić się w rywalizując na parkiecie z koleżankami z innych szkół. Nie odbyło się bez wielkich emocji zwłaszcza w czasie meczu SP11 kontra SP4. Po zaciętym meczu minimalnie lepsze okazały się dziewczyny z SP4 2:0(26:24,27:25).Ostatecznie nasza reprezentacja zdobyła 2 miejsce w turnieju.

Najlepszymi zawodniczkami turnieju zostały wybrane  uczennice: Hołysz Wiktoria SP 11 i Karolina Osada SP4.

Na zakończenie rozgrywek wszystkie zespoły otrzymały z rąk Pani Dyrektor Ewy Leniar pamiątkowe medale i okolicznościowe upominki.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Balsam Viktoria, Socha Dominika, Hajnosz Izabela, Magryś Julia, Płonka Oliwia, Mazur Amelia, Hołysz Wiktoria, Olejarka Amelia, Ożga Izabela, Gamracy Oliwia, Jabłońska Martyna, Kielar Karolina. 

Dziękujemy reprezentacjom szkół za udział i zaangażowanie w turnieju.

Marzena Łąka

Rozmiar czcionki
Kontrast