KANGUR MATEMATYCZNY 2020

W warunkach innych niż w poprzednich latach odbył się Międzynarodowy KonkursKangur Matematyczny.

Uczniowie pisali testy przez cztery dni: od 02. – 05.czerwca o tej samej godzinie 16:30. Kilka dni wcześniej mogli zmierzyć się z testem próbnym.

Uczniów zgłoszonych do konkursu mieliśmy 60, ale do właściwego przystąpiło tylko 47. Wśród tych uczniów mamy:

Michała Harsza z klasy VI c – który uzyskał wynik bardzo dobry

oraz 4 wyróżnienia:

Tobiasz Sidorko kl. Va, Gabriel Pels kl. Vc, Karol Ćwik kl. VII b

oraz Gabriela Walczak kl. VIII b.

Jest też kilku „pechowców”, którym do wyróżnienia brakło niewiele, dlatego warto o nich też napisać.Są to:

Michał Kozicki kl. II b, Rafał Klisz kl. V c, Nadia Majcher kl. II c,

Igor Bronowski kl. VII b, Gabriel Kociuba kl.  II a, Paula Hadro kl. VI d.

Uczniom zabrakło do wyróżnienia od 1,25 -13,00 punktów.

Wszystkim Uczniom biorącym udział w konkursie, Rodzicom, którzy czuwali i pilnowali w domach, a także Nauczycielom przygotowującym do konkursów (także Tym, którzy pracowali  z uczniami w klasach młodszych, aby Ci teraz mogli odnosić sukcesy) GRATULEJEMY!!!

Mamy nadzieję, w przyszłorocznym konkursie będzie dużo więcej wyróżnionych i uczniów z wynikiem bardzo dobrym.

Szkoda tylko, że Organizatorzy konkursu podjęli decyzję, że Uczniowie oraz Dyrektor Szkoły i koordynator nie będą mogli zobaczyć wyników zarówno z testu próbnego jak i właściwego. Byłoby to już wstępne przygotowanie do kolejnego konkursu.

Anna Nuckowska
koordynator szkolny konkursu