22.10.2019 w naszej szkole odbyła się inauguracja Międzyszkolnej Ligi Robotyki. Przybyłych gości powitała pani Ewa Leniar – dyrektor SP11, a oficjalnego otwarcia tegorocznej edycji konkursu dokonała pani Renata Chlebowska – dyrektor Wydziału Oświaty. W tym pierwszym w br. szkolnym wydarzeniu wzięły udział reprezentacje z 8 szkół podstawowych wraz z opiekunami, a walki robotów wykonanych przez młodych konstruktorów obserwowali także pomysłodawcy ligi – panowie: Rafał Młynarski i Marcin Nazarewicz.
W tym dniu w szkole we wszystkich klasach odbyły się zajęcia poświęcone uzależnieniom od telefonów komórkowych i cyberprzemocy. Uczniowie Samorządu Uczniowskiego zaprosili najmłodszych do uczestnictwa w lekcjach o cyberprzemocy oraz do zabawy w programowanie ze starszymi kolegami. Odbyła się także duża debata klas VIII oraz klasowe debaty prowadzone przez członków Samorządu Uczniowskiego, a wychowawcy klas przeprowadzili specjalne zajęcia. Na holu szkoły zostały zaprezentowane prace wszystkich uczniów, którzy brali udział w ogłoszonym w szkole konkursie „Mój przyjaciel robot”.

 

  • ????????????????????????????????????