MIKOŁAJKI  W  PODZIEMIACH

Dzień 6.12.2019 r. na długo pozostanie w pamięci uczniów klas I „b” i I „c”. Spotkać w tym dniu Świętego Mikołaja to nic nadzwyczajnego, ale w podziemiach naszego pięknego miasta otrzymać prezenty – tego nikt się z nas nie spodziewał.

W tym wyjątkowym dniu udaliśmy się na wycieczkę, aby poznać zwyczaje i codzienność życia mieszkańców Jarosławia w czasach jego świetności. Dużą atrakcją była dla nas wirtualna podróż łodzią nawiązująca do podróży handlowych Sanem i Wisłą. Ale jeszcze większą atrakcją była postać Świętego Mikołaja, który w tym roku postanowił nas odwiedzić pod ziemią. Cóż to była za radość i jakie emocje… Wizyta Świętego Mikołaja przyniosła nam wiele radości. Były piosenki i prezenty, z którymi zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Dziękujemy Świętemu Mikołajowi i mamy nadzieję, że za rok znowu nas odwiedzi.

Beata Strączek
Alina Ryzner