Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej już od września przygotowywali się do Listopadowej Rocznicy. Uczciliśmy ją poprzez wspólne śpiewanie wybranych polskich pieśni i piosenek patriotycznych. Dzieci wykonały znane i często śpiewane piosenki m.in.: „Rozkwitały pąki białych róż”, „Przybyli ułani”, „Płynie Wisła, płynie”, „Jak długo na Wawelu”, „Szara Piechota” i „Serce w plecaku”. Nie zabrakło również pięknie recytowanych wierszy oraz piosenek wykonywanych przez solistów. W słowach i nutach pieśni patriotycznych zaklęta jest opowieść o Ojczyźnie. Śpiewając, opowiadali historię przede wszystkim o  żołnierzach walczących i ginących za Polskę oraz o wszystkich, którzy brali udział w tworzeniu chlubnej historii naszej Ojczyzny.

Dziękujemy pani dyrektor Ewie Leniar oraz rodzicom za wspólne śpiewanie.

                                                                                              Wychowawcy klas I-III