W dniu 30.03.2021r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pt. ,,Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”. Cieszymy się bardzo, że pomimo tych trudnych i specyficznych okoliczności wywołanych pandemią do konkursu  włączyła się tak liczna grupa uczniów. Jury miało nie łatwe zadanie, aby z około 40 przepięknych  prac wyłonić zwycięzców. Dyplomy oraz drobne upominki zostaną wręczone laureatom  gdy tylko będziemy mogli spotkać się osobiście w naszej szkole.  Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych : oddział przedszkolny i  klasy I-III . Laureatami konkursu zostali:

Oddział przedszkolny: 

I miejsce – Alan Binowski

II miejsce – Zuzanna Burat

III miejsce – Eryk Kuca

Wyróżnienie – Maciej Żerebecki

Klasy I-III:

I miejsce – Nikodem Winiarz, Fabian Hadro

II miejsce – Karol Czerkas, Oskar Mrozowicz, Dominik Kędzior

III miejsce – Maja Dąbrowska, Kinga Strzębała, Armando Vitello, Adam Pitach, Franciszek Pitach

Wyróżnienia – Karolina Skop, Sara Szenk, Gabriela Chmielecka, Antoni Gilarski, Kacper Półtrak, Antonina Marciak, Jowita Bender, Miłosz Podolak, Michał Bodzioch, Pola Rokoszyńska 

 Osobom nagrodzonym jeszcze raz  serdecznie gratulujemy  oraz składamy podziękowania wszystkim dzieciom i ich rodzinom za trud, niesamowitą pomysłowość  i tak liczny udział w tej inicjatywie.

                                                         Marzena Strumska, Jolanta Suchocka – Nazimek

Rozmiar czcionki
Kontrast