NAJPIĘKNIEJSZE OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Wiemy, że obiecaliśmy konkurs i wyłonienie zwycięzców, ale jak sami zaraz zobaczycie, każda z tych prac zasługuje na pierwsze miejsce. Dlatego… z radością informujemy, że wszystkie prace, które do nas dotarły, są zwycięskie i nagrodzone.
Gratulujemy!
Cieszymy się, że prac jest tak dużo i zapraszamy do następnych konkursów, o których poinformujemy już wkrótce.

Dziękujemy Wam i Rodzicom, którzy zawsze Was wspierają.
Zdrowych i spokojnych Świąt
Samorząd Uczniowski

Zwycięzcy Konkursu Świątecznego:

0a: Nikola Poloczek, 0b: Hubert Hajnosz, 1b: Kinga Witkowska, Tola Strumska, Zuzanna Bundyra, Norbert Czereba, Nataniel Kluzowicz, 1c: Antoś Popowicz, Pola Rokoszyńska, Amelia Bienas, Maja Polańska, 2a: Nikodem Winiarz, Alan Kosalka, 2b: Sara Cyburt, Agnieszka Dryś, Agata Półtorak, 2c: Wiktoria Chlebowicz, 3c: Emilia Tarnawska, 4a: Patryk Marczyk, Emilia Makowska, 4b: Aleksander Sanakiewicz, Artur Zeń, Kinga Kornakiewicz, Gabriel Podolak, Szymon Orłowski, 5a: Zuzanna Golba, Karol Pliszko, Tobiasz Sidorko, Ireneusz Kanikuła, Krystian Tokarz, Magdalena Puka, 5b: Nikodem Bubak, Bartek Krupka, Aleksander Ramach, Aleksandra Pilawka, 5c: Izabela Hajnosz, Amelia Olejarka, Hubert Czereba, Karolina Kielar, Karol Cukierda, 6a: Natalia Cukierda, 6b: Michał Wołoszyński, Marcin Krzesiński, 6c: Daria Janowska, Eryk Pojasek, Zuzanna Rząsa, 6d: Roksana Mazur, 7b: Maks Żurawski, 8a: Oliwia Łukaszczuk

Rozmiar czcionki
Kontrast