Pomimo trudnych warunków lokalowych nasza szkoła chętnie włącza się w różnego rodzaju imprezy sportowe, podczas których osiągamy wysokie miejsca.

W lutym na terenie MOSiRu odbyły się zawody w łyżwiarstwie szybkim, podczas których 6 – osobowa drużyna „Jedenastki” zdobyła mistrzostwo i złote medale.

Wspaniale zaprezentowaliśmy się także podczas Turnieju piłki siatkowej. Siatkarze przygotowani przez p. Bartosza Pielę zakwalifikowali się na zawody powiatowe, zdobywając II miejsce.

Równie dzielnie walczyły dziewczęta. Przez kilka tygodni ciężko pracowały pod kierunkiem p. Małgorzaty Ciurko i p. Iwony Piotrowskiej, przygotowując się do Mistrzostw Jarosławskich w Gimnastyce Dziewcząt. Występ przyniósł im IV miejsce, ale były to pierwsze tego rodzaju zawody w ich sportowej karierze

Wszyscy uczący nauczyciele wf-u włączyli się w przygotowaniu uczniów do trójboju i czwórboju LA. Zawodnicy trójboju zakwalifikowali się do zawodów powiatowych.

Nie należy zapomnieć o naszych młodszych kolegach. Specjalnie dla klas trzecich przygotowano w SP 4 zawody „Baw się z nami”, na których zdobyli II miejsce. Najważniejsze jednak była świetna zabawa i zdrowa sportowa rywalizacja. Szkoda tylko, że w polskim sporcie liczą się inne wartości.

Nie ma jeszcze komentarzy.