11 lutego w siedzibie naszej szkoły odbyło się podsumowanie  XX Jubileuszowej Wielkiej Galerii Artystycznej i rozdanie symbolicznych czeków instytucjom, których działalność wspieramy materialnie. Dochód z licytacji prac, wykonanych przez artystów plastyków oraz dzieci z jarosławskich szkół i przedszkoli wyniósł 7630zł. Głównym organizatorem przedsięwzięcia  jest Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza przy współudziale Burmistrza Miasta Jarosławia i Rotary Club Jarosław. W tym roku obdarowani zostali: Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Stowarzyszenie na Rzecz Integracji i Edukacji „Razem Łatwiej”, Duszpasterstwo Osób Niepełnosprawnych „Arka” oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. Dzisiejsze spotkanie umacnia nas w przekonaniu,że nasza  pomoc jest potrzebna i przynosi wymierne efekty.

Joanna Kołakowska