Tradycją naszej szkoły jest pożegnanie klas ósmych. Czwartkowa uroczystość – 24 czerwca – rozpoczęła się od przekazania opieki nad sztandarem uczniom klas siódmych. Członkowie nowego pocztu złożyli ślubowanie, przyrzekając godnie reprezentować szkołę podczas uroczystości szkolnych i lokalnych. Główną część pożegnania ósmoklasistów stanowiły podziękowania, dyplomy i nagrody za wzorowe zachowanie, wysokie wyniki w nauce oraz osiągnięcia naukowe i sportowe, wręczone uczniom przez panią Dyrektor – Ewę Leniar. Nie zabrakło również wzruszającego programu słowno-muzycznego, w którym uczniowie wyrazili wdzięczność wychowawcom i nauczycielom. Wzruszeń dostarczyły piosenki „Ten pierwszy dzień” i „My nie chcemy odejść stąd” wykonane przez uczennice klasy 8b. Wspaniałą niespodziankę przygotowali absolwentom klasy siódme – wręczając własnoręcznie upieczone pierniki, a uczennice klasy 7c, autorską piosenką, „Uśmiechajcie się” dostarczyły ósmoklasistom wielu niezapomnianych emocji, a tańcem w takt piosenki „Wszystkiego najlepszego” rozbawiły publiczność.
Drodzy Absolwenci!
Dziękujemy za osiem wspólnie spędzonych lat. Życzymy Wam powodzenia i samych sukcesów w dalszej nauce.
Rozwińcie skrzydła!
Monika Nykiel – Wojtuń
Rozmiar czcionki
Kontrast