W dniu 13.01.2022 r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pt. ,,Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”. Cieszymy się bardzo, że  do konkursu  włączyła się tak liczna grupa uczniów. Jury miało nie łatwe zadanie, aby z około 60 zgłoszonych prac wyłonić zwycięzców. Dyplomy oraz drobne upominki zostały wręczone laureatom  przez Panią dyrektor Ewę Leniar. Prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych : oddział przedszkolny, klasy I-III oraz klasy IV-VIII. Laureatami konkursu zostali:  oddział przedszkolny – I miejsce Mikołaj Franczuk, II miejsce Leon Górski, III miejsce Antoni Stec, wyróżnienie Gabriel Wiśniewski i Robert Dudek, klasy I-III – I miejsce Kinga Pieszko, Aleksandra Janusz, II Amelia Bienas , Franciszek Pitach  oraz Adam Pitach, III miejsce – Kinga Strzębała, Zuzanna Burat i Maksymilian Sławek, wyróżnienia – Maja Ruman, Jowita Bender, Natalia Hołys, Alan Binowski, Arkadiusz Kusy, Pola Rokoszyńska, Zofia Wałczyńska, klasy IV-VIII – I miejsce Nikodem Winiarz, II miejsce Gabriela Pojasek oraz Ireneusz Kanikuła, III miejsce Andrzej Warchoł i Jakub Bar, wyróżnienia Miłosz Podolak, Maja Hrycewicz, Emilia Rogała, Aleksandra Jadam. Wszystkie prace zostały przekazane na kiermasz świąteczny, a dochód z niego w kwocie 1896 zł.  zostanie przekazany na cele statutowe Stowarzyszenia ,, Razem łatwiej, które wspiera nasze dzieci i szkołę. Osobom nagrodzonym jeszcze raz  serdecznie gratulujemy  oraz składamy podziękowania wszystkim dzieciom i ich rodzinom za trud, niesamowitą pomysłowość  i tak liczny udział w tej inicjatywie.

Marzena Strumska, Jolanta Suchocka – Nazimek

Rozmiar czcionki
Kontrast