Siatkarki III w województwie podkarpackim

W dniu 31.05.2019 w hali sportowej w Strzyżowie odbył się Finałowy Turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Siatkarki naszej szkoły po wyczerpujących kilku turniejach wywalczyły brązowy medal, tym samym zostały III zespołem na Podkarpaciu. Niestety ciężki mecz z SMS Mielec nie dał nam szansy zagrać w meczu o I miejsce w turnieju. Swoje umiejętności dziewczyny pokazały w meczu z gospodyniami SP Strzyżów, wygrywając 2:0.

Skład zespołu: Borowiec Martyna, Chrobak Oliwia, Hołowaty Otylia, Jamróz Jagoda,  Kubas Dominika, Kulikowska Aleksandra, Parzniewska Wiktoria, Poczekajło Aleksandra, Sanakiewicz Małgorzata, , Szkoła Adrianna, Tomaszewska Oliwia, Tomczyk Dominika, Węglarz Aleksandra.

Gratulujemy zawodniczkom i trenerom. Siatkarkom życzymy dalszych sukcesów w następnej edycji Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Węglarz Aleksandra, Marzena Łąka