Kolejny etap projektu piłkarskiego realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 za nami

Kolejny etap projektu piłkarskiego realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 za nami. Cztery najlepsze drużyny wyłonione 8 lutego 2019 r. podczas finału XXI Halowego Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi i Puchar Przechodni „Śladami Bogdana Zająca” uczestniczyły w meczu ekstraklasy Korona Kielce – Lech Poznań. Była to główna nagroda w tym turnieju. Drużyny z SMS Jarosław,  SP4,  SP Sióstr Niepokalanek i SP11 wraz ze swoimi nauczycielami wyjechały w sobotę, 30 marca do Kielc. Po meczu uczestnicy wyjazdu spotkali się z Bogdanem Zającem, asystentem trenera Adama Nawałki w Lechu Poznań, który mimo pomeczowych obowiązków znalazł czas na krótką rozmowę i wykonanie zdjęć z uczniami, trenerami i koordynatorkami projektu. Wszystkim nagrodzonym zespołom i trenerom gratulujemy jeszcze raz i dziękujemy za wspólny wyjazd.

 • sdr
 • dav
 • dav
 • dav
 • dav
 • dav
 • dav
 • dig
 • dav
 • mde
 • dav
 • bst