Sukces w Półfinale Wojewódzkim w Krasnym

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Krasnym odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Uczestnikami turnieju były zespoły: SP Krasne, SP Łętownia, SP Stary Dzików i SP Nr 11 Jarosław. Reprezentacja naszej szkoły  zmierzyła się w decydującym meczu o awansie do Finału Wojewódzkiego z zespołem z SP Krasne. Nasze dziewczyny po bardzo dobrej grze w polu i skutecznej zagrywce pokonały gospodynie turnieju, wygrywając bezapelacyjnie 2:0.Tym samym nasz zespół zdobywając 1miejsce w turnieju awansował do Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie:  Borowiec Martyna, Chrobak Oliwia, Hołowaty Otylia, Jamróz Jagoda,  Kubas Dominika, Kulikowska Aleksandra, Kuźniar Emilia, Parzniewska Wiktoria, Poczekajło Aleksandra, Sanakiewicz Małgorzata, , Szkoła Adrianna, Tomaszewska Oliwia, Tomczyk Dominika, Węglarz Aleksandra.
Opiekun zespołu: Marzena Łąka i  Szczepan Łąka

Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy.

Marzena Łąka