Dziś zakończyliśmy I turnus półkolonii w Szkole Podstawowej nr 11 w Jarosławiu. Przez cały tydzień dopisywała nam letnia, upalna pogoda. Odwiedzili nas funkcjonariusze Policji, byliśmy w Straży Pożarnej. W szkole wzięliśmy udział w zajęciach tanecznych, aikido i konkursie plastycznym ” Uzależnieniom mówimy nie „. W nadleśnictwie Jarosław i Czerniawka poznaliśmy życie lasu i jego mieszkańców. Zwiedzaliśmy Podziemną Trasę Turystyczną w Jarosławiu , Muzeum Historii Miasta Przemyśla, gdzie odbyły się zajęcia decoupage i Narodowe Muzeum Ziemi Przemyskiej, w którym malowaliśmy na szkle. Ostatni dzień półkolonii spędziliśmy w agroturystycznej zagrodzie w Przychojcu, gdzie czekały na nas liczne atrakcje: wyrób masła, pieczenie proziaków, dojenie krowy, mini-zoo, zabawy na świeżym powietrzu, grill. Z niecierpliwością czekamy na kolejny turnus.

Kadra

Rozmiar czcionki
Kontrast