Nasza szkoła zgłosiła się do realizacji programu „Szkoła z klasą 2,0”, którego głównym celem jest nabycie umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami informacyjno-komunikacyjnymi. Za pomocą innowacji będziemy dążyć do stawianych przed sobą celów. Uczniowie będą mogli kształcić w sobie kreatywność i samodzielne myślenie. Praca będzie wykonywana metodą projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Technologia informacyjna jest już powszechnie wykorzystywana przez każdego ucznia, który odpowiedzi na swoje pytania szuka dziś przede wszystkim w Internecie. Program „Szkoła z klasą 2,0” będzie dążył do wykształcenia u ucznia krytycznego myślenia, samodzielnego podejmowania decyzji, weryfikowania posiadanej wiedzy.
Zatem przed uczniami i nauczycielami sporo ciekawych wyzwań, którym z pewnością podołają.

Rozmiar czcionki
Kontrast