Uroczyste podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego

13 czerwca 2019 r. w auli Państwowej Wyższej Szkoły Technicznej i Ekonomicznej w Jarosławiu, odbyło się uroczyste zakończenie Sportowego Roku Szkolnego 2018 /2019. Organizatorami tego spotkania był Szkolny Związek Sportowy w Jarosławiu oraz władze miasta reprezentowane przez z-ca Burmistrza Miasta Jarosławia Pana Dariusz Tracz oraz Dyrektor Wydziału Oświaty Panią Renatę Chlebowską. Za wysokie osiągnięcia sportowe w Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej przyznano 101 statuetek i dyplomów oraz nagrody rzeczowe. Wśród nagrodzonych znalazły się nasze siatkarki, które w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zdobyły III miejsce w województwie podkarpackim.W turnieju tym reprezentowały nas: Borowiec Martyna, Chrobak Oliwia, Hołowaty Otylia, Jamróz Jagoda,  Kubas Dominika, Kulikowska Aleksandra, Parzniewska Wiktoria, Poczekajło Aleksandra, Sanakiewicz Małgorzata, , Szkoła Adrianna, Tomaszewska Oliwia, Tomczyk Dominika, Węglarz Aleksandra.

W dalszej części uroczystości podsumowano także zmagania sportowe prowadzone w ramach Jarosławskiej Olimpiady Młodzieży.  Całoroczna praca nauczycieli wychowania fizycznego jak też  poszczególnych uczniów przyczyniła się do osiągnięcia dużego sukcesu naszej szkoły:

Klasyfikacja miejska Igrzysk Dzieci – II miejsce.

Klasyfikacja miejska Igrzysk Młodzieży Szkolnej – III miejsce.

Klasyfikacja na najaktywniejszą szkołę – II miejsce.

Klasyfikacja miejska Grand Prix – III miejsce.

Na zakończenia uroczystości Pan Burmistrz Dariusz Tracz  i Pani Dyrektor Renata Chlebowska wręczyli podziękowania nauczycielom za wysokie wyniki sportowe osiągnięte wraz z uczniami na sportowych arenach miasta i regionu. Wśród nagrodzonych nauczycieli znaleźli też nauczyciele naszej szkoły: Pani

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Marzena Łąka i Pan Szczepan Łąka