Wspólne świętowanie w SOSW

Dnia 29 października 2019r. uczniowie klasy 4b uczestniczyli w warsztatach terapeutycznych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jarosławiu. Czwartoklasiści aktywnie włączyli się w działania w ramach jubileuszu 10-lecia nadania szkole imienia Jana Pawła II. Był to wyjątkowy dzień dla każdego uczestnika.

Uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy warsztatowe:
– plastyczno- graficzne;
– tworzenie wyrobów dekoracyjnych z drewna;
– rękodzieła z wikliny papierowej.

Nasi uczniowie w wielkim skupieniu wykonywali wszystkie zadania we współpracy z nauczycielami i uczniami z SOSW. Wszyscy uczestnicy otrzymali piernikowe serca, a także dyplomy uczestnictwa z zajęciach.
W tym dniu odbyło się również wręczenie nagród w II INTEGRACYJNYM KONKURSIE ARTYSTYCZNYM PLACÓWEKK OŚWIATOWYCH konkursie plastycznym „Karolki 2019”. Zadaniem uczestników było   wykonanie indywidualnej pracy plastycznej „ Św. Jan Paweł II – Teatr, wojna, kapłaństwo ”.
Szczególne gratulacje należą się uczniom: Kindze Kornakiewicz, Szymonowi Orłowskiemu i Aleksandrowi Sanakiewiczowi, którzy w konkursie plastycznym zdobyli wyróżnienie.

Gratulujemy!