Uczniowie klas 3a, b, c oraz d wraz ze swoimi wychowawczyniami i nauczycielem wspomagającym odważyli się wyjechać na pięciodniowy wyjazd do Rymanowa Zdroju, a było to nie lada wyzwanie. Czekało tam na nich mnóstwo atrakcji: zwiedzili uzdrowisko Rymanów, poznali jego ciekawą historię, popijając wodę Celestynkę, Klaudię i Tytusa. Byli na wycieczce w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, gdzie poznali etapy produkcji szkła artystycznego. W Muzeum Misyjnym odbyli podróż po różnych kontynentach, poznając ich kulturę i obyczaje. Przenieśli się również w czasie, odwiedzając dworek Marii Konopnickiej oraz Szkołę Ludową (która ma ponad 100 lat) w Żarnowcu. Atrakcją była lekcja kaligrafii, podczas której uczniowie pisali piórem i atramentem. Niektórzy klęczeli na grochu , niekoniecznie za karę. Podczas pobytu na Zielonej Szkole uczniowie zintegrowali się poprzez wspólne zabawy, konkursy, tańce i ognisko. Zdobyli również nowe umiejętności oraz sprawdzili siebie i swoje możliwości. Do domu wrócili z mnóstwem wrażeń i nowymi przyjaciółmi. Wyjazd ten pozostanie na długo w ich pamięci.

 

                                  Wychowawczynie i nauczyciel wspomagający klas 3

Rozmiar czcionki
Kontrast