Zimowisko 2019
Od poniedziałku 11 lutego do piątku 15 lutego 2019 r.  50 uczniów uczestniczyło  w zajęciach zorganizowanych w ramach zimowiska w naszej szkole. Uczniowie zwiedzili Muzeum Fajek i Dzwonów w Przemyślu, Izbę Muzealną w Nadleśnictwie Jarosław w Koniaczowie, Powiatową Komendę Straży Pożarnej, Powiatową Komendę Policji oraz Podziemne Przejście Turystyczne.  W Muzeum Ziemi Przemyskiej uczestniczyli w warsztatach artystycznych  malując na szkle motywy kwiatowe. Uczniowie przebywali również w Sali Zabaw „Korona”. W Miejskiej Bibliotece Publicznej obejrzeli ciekawy film, uczestniczyli w warsztatach plastycznych i na spotkaniu z dietetykiem. W szkole brali udział w zajęciach sportowych i komputerowych. Opiekę nad uczniami w ramach wolontariatu podczas dyżurów sprawowało 28 nauczycieli. Dzieci spędziły wolny czas w atrakcyjny i bezpieczny sposób.

Kierownik zimowiska: Alicja Korecka