ROK SZKOLNY 2018/19

 Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Skład drużyny w kategorii Igrzyska Dzieci :Ochab Aleksandra, Mazur Amelia,Orłowska(nauczyciel pani Bożena Cieślak),Grocholska Klaudia, Konieczny Gabriela, Pantoł Oliwia, Luty Milena,Łukaszów Milena,Madej Aleksandra(nauczyciel pani Ciurko Małgorzata), Baran Weronika, Noga Julia (nauczyciel Ewa Turek) –III miejsce w Powiecie.

Skład drużyny w kategorii Igrzyska Młodzieży :Hołowaty Otylia,Jamróz Jagoda,Kubas Dominika,Parzniewska Wiktoria,Poczekajło Aleksandra,Węglarz Aleksandra(nauczyciel pani Marzena Łąka), Baj Alicja,Bednarska Dominika,Dubiel Amelia, Janicka Zuzanna (nauczyciel pani Ciurka Małgorzata),Ciurka Katarzyna(nauczyciel pani Ewa Turek) –III miejsce w Powiecie

Powiatowe Zawody Indywidualne w LA
III miejsce – pchnięcie kulą – Mateusz Skrzyński, opiekun Ewa Turek

IGRZYSKA DZIECI – POWIATOWE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

II m – bieg 60 m  – GABRIELA KONIECZNY (n. ucz. Małgorzata Ciurko)
II m – bieg 1000 m  – IGOR BRONOWSKI (n. ucz. Szczepan Łąka)
Udział w zawodach:
-bieg 60 m (dz.) – AMELIA MAZUR
(ch.) – FILIP OBIREK, KACPER WARCHOŁ, DORIAN HAJNOSZ, GABRIEL MROZOWICZ
-bieg 600 m (dz.) – MILENA ŁUKASZÓW, OLIWIA PANTOŁ, ALEKSANDRA MADEJ
-skok w dal (ch) – FRANCISZEK CZERKAS
-rzut piłeczką palantową (dz.) – INES GOŁOJUCH, OLIWIA SZOSTAK (ch.) – STANISŁAW KIEFERLING

ROK SZKOLNY 2017/18

Indywidualne Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Szkół Podstawowych – SZACHY
VI miejsce Piotr Prymon
Opiekunowie: Rodzice

Igrzyska Młodzieży – BADMINTON
IV miejsce
Skład drużyny: Janicka Zuzanna, Stachowicz Kamila oraz Radosław Surmiak
Opiekun: Ewa Turek

Igrzyska Dzieci –CZWÓRBÓJ LA
I miejsce

Skład drużyny dziewcząt: Katarzyna Ciurko (nauczyciel Bożena Cieślak), Alicja Baj, Roksana Gołojuch (nauczyciel Małgorzata Ciurko), Otylia Hołowaty, Aleksandra Poczekajło, Jagoda Jamróz ( nauczyciel Marzena Łąka).

Skład drużyny chłopców: Karol Nenko (nauczyciel Marek Ataman), Dawid Tarnawski, Mateusz Babik, Przemysław Osowski,  Kacper Zięba, Jerzy Krowiak, Bartłomiej Wybraniec (nauczyciel Bartosz Piela).

Półfinał  Wojewódzki  Igrzysk  Dzieci w mini siatkówce
Kategoria dziewcząt – III miejsce
Skład zespołu: Baj Alicja, Boratyn Maja, Ciurko Katarzyna, Gołojuch Roksana, Hołowty Otylia, Jabłońska Oliwia, Jamróz Jagoda, Poczekajło Aleksandra, Walczak Gabrysia.
Opiekun zespołu: Szczepan Łąka


Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka siatkowa
Kategoria dziewcząt – 3  miejsce w Półfinale Wojewódzkim
Skład zespołu: Andrejko Nikola, Borowiec Martyna, Idzik Gabriela, Karkowska Amelia, Kubas Dominika, Kulikowska Aleksandra, Kulmatycka Julia, Lis Katarzyna, Parzniewska Wiktoria, Rejent Anna, Sanakiewicz Małgorzata, Stopyra Wiktoria, Węglarz Aleksandra.
Opiekun zespołu: Marzena Łąka

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka siatkowa
Kategoria dziewcząt – 1 miejsce w Rejonowych Zawodach
Skład zespołu: Andrejko Nikola, Borowiec Martyna, Chrobak Oliwia, Idzik Gabriela, Karkowska Amelia, Kubas Dominika, Kulikowska Aleksandra, Kulmatycka Julia, Lis Katarzyna, Parzniewska Wiktoria, Rejent Anna, Sanakiewicz Małgorzata, Stopyra Wiktoria, Szczepanik Julia.
Opiekun zespołu:  Marzena Łąka

Miejskie Igrzyska Młodzieży w gimnastyce
Kategoria dziewcząt – III miejsce
Skład zespołu:
Dubiel Amelia, Flak Julia, Janicka Zuzanna, Leśniowska Ewelina, Bednarska Dominika i Wygnaniec Julia
Opiekun:
Ewa Turek oraz Małgorzata Ciurko.

Miejskie Igrzyska Dzieci w gimnastyce
Kategoria dziewcząt – III miejsce
Skład zespołu:
Bąkowska Amelia, Adamiszyn Aneta oraz Kubas Wiktoria
Opiekun:
Ewa Turek oraz Małgorzata Ciurko.


Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej dziewcząt
Kategoria dziewcząt – I miejsce
Skład zespołu: Otylia Hołowaty, Aleksandra Poczekajło, Jagoda Jamróz, Roksana Gołojuch, Katarzyna Ciurko, Gabrysia Sękiewicz, Gabrysia Walczak, Maja Boratyn, Oliwia Jabłońska
Opiekun: Szczepan Łąka

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt
Kategoria dziewcząt – I miejsce
Skład zespołu: Martyna Borowiec, Amelia Karkowska, Julia Szczepanik, Julia Kulmatycka, Nikola Andrejko, Anna Rejent, Wiktoria Stopyra, Gabriela Idzik, Małgorzata Sanakiewicz, Katarzyna Lis, Dominka Kubas, Aleksandra Kulikowska, Wiktoria Parzniewska i Oliwia Chobak.
Opiekun: Marzena Łąka i Szczepan Łąka

Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt
Kategoria dziewcząt – III miejsce
Skład zespołu:
Baj Alicja, Roksana Gołojuch
Opiekun: Ewa Turek

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt
Kategoria dziewcząt – V miejsce
Skład zespołu:
Makulska Julia, Lis Katarzyna, Szewerniak Ola, Zdybek Kinga, Idzik Gabriela, Karkowska Amelia, Szczepanik Julia, Janicka Zuzanna, Pędzik Amelia, Dubiel Amelia, Mazur Julia, Kryczyńska Ola, Stachowicz Kamila
Opiekun: Ewa Turek

Powiatowe Igrzyska Dzieci w minikoszykówce dziewcząt
Kategoria dziewcząt – III miejsce
Skład zespołu:
Ciurko Katarzyna, Baj Alicja, Gołojuch Roksana, Sękiewicz Gabriela, Boratyn Maja, Hołowaty Otylia, Jamróz Jagoda, Poczekajło Aleksandra, Bąkowska Amelia, Walczak Gabriela, Dyndał Andżelika, Pająk Aleksandra, Konieczny Gabriela
Opiekun: Ewa Turek

Miejskie Igrzyska Dzieci w minikoszykówce dziewcząt
Kategoria dziewcząt – I miejsce
Skład zespołu:
Ciurko Katarzyna, Baj Alicja, Gołojuch Roksana, Sękiewicz Gabriela, Boratyn Maja, Hołowaty Otylia, Jamróz Jagoda, Poczekajło Aleksandra, Bąkowska Amelia, Walczak Gabriela, Dyndał Andżelika, Pająk Aleksandra, Konieczny Gabriela
Opiekun: Ewa Turek


Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt
Kategoria dziewcząt – I miejsce
Skład zespołu: Martyna Borowiec, Amelia Karkowska, Julia Szczepanik, Julia Kulmatycka, Nikola Andrejko, Anna Rejent, Wiktoria Stopyra, Gabriela Idzik, Małgorzata Sanakiewicz, Katarzyna Lis, Dominka Kubas, Aleksandra Kulikowska, Wiktoria Parzniewska i Oliwia Chobak.
Opiekun: Marzena Łąka i Szczepan Łąka

Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej dziewcząt
Kategoria dziewcząt – I miejsce
Skład zespołu: 
Otylia Hołowaty, Aleksandra Poczekajło, Jagoda Jamróz, Amelia Bąkowska, Katarzyna Ciurko, Alicja Baj, Roksana Gołojuch, Gabriela Sękiewicz, Gabriela Walczak, Maja Boratyn
Opiekun: Szczepan Łąka

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – koszykówka:
Kategoria dziewcząt – IV miejsce
Skład zespołu: Borowiec Martyna, Golenia Karolina, Lis Katarzyna, Makulska Julia, Gilecka Klaudia klasa 2b, Idzik Gabriela, Karkowska Amelia, Kulmatycka Julia, Szczepanik Julia klasa 3b, Janicka Zuzanna klasa 7c.

Kategoria chłopców – V miejsce
Skład zespołu: Goluch Bartłomiej, Czado Maciej klasa 2b, Joniec Kamil, Korzenicki Maciej, Skrzyński Mateusz, Kwiatkowski Krystian, Chojnacki Karol klasa 2b, Lewandowski Jan, Osowski Przemysław, Surmiak Radosław, Leśny Mateusz, Pilek Marcel, Jagoda Michał  klasa7d.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – tenis stołowy:
Kategoria dziewcząt – V miejsce
Skład zespołu: Karkowska Amelia klasa 3b,  Kraśniak Kamila klasa 7c.

Kategoria chłopców – III miejsce
Skład zespołu: Czado Maciej klasa 2b, Surmiak Radosław klasa 7d.

Igrzyska Dzieci – minipiłka ręczna dziewcząt
miejsce II – Skład drużyny: Maja Boratyn, Alicja Baj, Roksana Gołojuch, Katarzyna  Ciurko, Aleksandra Pająk, Gabriela Sękiewicz, Gabriela Walczak, Amelia Bąkowska, Słowik Magdalena, Oliwia Noga, Julia Szakiel.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Kategoria dziewcząt: II miejsce w Miejskich Sztafetowych Biegach Przełajowych
                                           III miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Skład zespołu: Idzik Gabriela 3b, Kulmatycka Julia3b, Jagiełka Aleksandra 3b, Lis Katarzyna 2b, Matrejek Wiktoria 3a, Kubas Dominika 7d, Parzniewska Wiktoria 7d, Węglarz Aleksandra 7d, Kryczyńska Aleksandra 7b, Janicka Zuzanna 7b, Podulka Klaudia 7c.
Opiekun zespołu: Marzena Łąka

Kategoria chłopców: V miejsce w zawodach miejskich
Skład zespołu: Chojnacki Karol 2a, Joniec Kamil 2a, Kędzia Mateusz 7a, Krawczyk Hubert 7b, Leśny Mateusz 7d, Mosiądz Maciej 7a, Ochab Wiktor 7a, Pajda Dariusz 3a, Pilek Marcel 7d, Skrzypek Adrian 7a, Skrzypek Przemysław 7a.
Opiekun: Ewa Turek

IGRZYSKA DZIECI
Kategoria dziewcząt: II miejsce w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych
Skład zespołu: Otylia Hołowaty,  AleksandraPoczekajło , Jagoda Jamróz, Alicja Baj, Roksana Gołojuch, Amelia Wojtuń, Julia Wojtuń, Amelia Bąkowska, Marcelina Domszy, Gabriela Konieczny.
Opiekun zespołu: Ewa Turek, Małgorzata Ciurko

IGRZYSKA DZIECI – sztafetowe biegi przełajowe
Kategoria dziewcząt I miejsce
Skład drużyny:
Katarzyna Ciurko, Otylia Hołowaty,  Aleksandra Poczekajło , Jagoda Jamróz, Alicja Baj, Roksana Gołojuch, Amelia Wojtuń, Julia Wojtuń, Amelia Bąkowska, Marcelina Domszy, Gabriela Konieczny.
Opiekun: Małgorzata Ciurko

Kategoria chłopców III miejsce.
Skład drużyny: Bronowski Igor, Dziura Jan, Wołoszyn Krystian, Gebali Akram, Obirek Filip, Warchoł Kacper, Nenko Karol, Zagrobelny Kacper, Malinowski Szymon, Zięba Kacper, Zołotnik Karol, Wybraniec Bartłomiej Opiekun: Marek Ataman

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Sport w wyobraźni ucznia” – II miejsce Aleksandra Lizoń i Aleksandra Kiełt. Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko
Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Sport w obiektywie” – III Gabriela Dziadecka. Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko

2016 – 2017

Piłkarskie „piątki” – turniej klas VI
III miejsce – Skład drużyny: Michał Jagoda, Jakub Figiela, Mateusz Leśny, Rafał Makarowski, Dawid Tarnawski, Przemysław Osowski, Ewan Dworak, Mateusz Babik, Kacper Zięba.
Opiekun: Bartosz Piela
Turniej o Puchar Przewodniczącego MSZS w Jarosławiu – turniej klas V
VII miejsce – Skład drużyny: Mateusz Babik, Kacper Zięba, Gabriel Mrozowicz, Ewan Dworak, Akram Gebali, Maksymilian Hołyszko, Kacper Warchoł, Szymon Podgórski.
Opiekun: Bartosz Piela.

Badminton

V miejsce -Skład drużyny: Kryczyńska Aleksandra, Katarzyna Ciurko, Bartłomiej Wybraniec, Przemysław Osowski
Opiekunowie: Małgorzata Ciurko, Bożena Cieślak, Bartosz Piela

Trójbój La dziewcząt

III miejsce – skład drużyny: Gabriela Konieczny, Oliwia Pantoł, Anna Juszyńska, Milena Luty,  Milena Łukaszów. Opiekun Małgorzata Ciurko.

„BAW SIĘ Z NAMI”
III miejsce – Skład drużyny: Weronika Baran, Natalia Cukierda, Julia Noga, Nikola Kielar, Romina Visco, Michał Trzeciak, Szymon Skrzycki, Andrzej Warchoł, Kacper Kraśniak,  Kacper Roman. Drużynę do zawodów przygotował Marek Ataman. Opiekun uczniów na zawodach Jacek Bronowski.

Czwórbój LA dziewcząt:
II miejsce – Skład drużyny: Klaudia Podulka, Roksana Gołojuch, Alicja Baj, Aleksandra Kryczyńska, Zuzanna Janicka, Katarzyna Ciurko. Opiekunowie: Małgorzata Ciurko, Bożena Cieślak.

Czwórbój LA chłopców:
IV miejsce – Skład drużyny: Mateusz Leśny, Michał Gida, Bartek Wybraniec, Przemek Osowski, Jakub Figiela, Michał Jagoda. Opiekunowie: Marek Ataman, Bartosz Piela.

Konkursy  i zawody na szczeblu wojewódzkim:

I miejsce w konkursie „Sport dla każdego” .
Opiekun mgr Małgorzata Ciurko.
Aleksandra Kryczyńska, Roksana Gołojuch uczestniczki Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostw w Lekkiej Atletyce.

Opiekun mgr Małgorzata Ciurko.

Zawody na szczeblu powiatowym:

Mini koszykówka dziewcząt:

II miejsceSkład drużyny: Roksana Gołojuch, Alicja Baj, Klaudia Podulka, Katarzyna Ciurko, Amelia Bąkowska, Amelia Dubiel, Emilia Joniec, Zuzanna Janicka,  Aleksandra Kryczyńska, Julia Mazur, Wiktoria Dziura, Gabrysia Walczak.
Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak.

Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce:
II miejsce w biegu na 60 m – Roksana Gołojuch
III miejsce w rzucie piłeczką palantową – Zuzanna Janicka
III miejsce w  skoku w dal – Aleksandra Kryczyńska
III miejsce w biegu na 600 m –  Klaudia Podulka

Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko
Zawody na szczeblu miejskim:
 Indywidualne Biegi Przełajowe:
rocznik 2006 – 2007:

I miejsce Gabriela Konieczny
III miejsce Oliwia Pantoł
Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko
rocznik 2004 – 2005:

I miejsce Klaudia Podulka
I miejsce  Jakub Figiela
II miejsce  Mateusz Leśny
Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bartosz Piela
Drużynowe Biegi Przełajowe:
I miejsce   dziewczęta klas czwartych (bieg  600 m).
Skład drużyny:  Gabriela Konieczny, Oliwia Pantoł, Aleksandra Madej, Anna Juszyńska, Milena Luty, Dagmara Machała.
Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko
II miejsce dziewczęta klas  szóstych i piątych (bieg 800 m)
Skład drużyny: Klaudia Podulka, Roksana Gołojuch,  Alicja Baj, Amelia Bąkowska, Katarzyna Ciurko.
Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak.
I miejsce   chłopcy rocznik 2004 – 2005
Skład drużyny: Jakub Figiela, Mateusz Kędzia , Rafał Makarowski, Maciej Mosiądz , Kamil Schodziński, Mateusz Leśny.
Opiekun: mgr Bartosz Piela, Marek Ataman

Łyżwiarstwo szybkie:
II miejsce
Skład drużyny: Alicja Baj, Amelia Bąkowska, Zuzanna Janicka, Bartłomiej Wybraniec, Mateusz Babik, Przemysław Osowski.
Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak, mgr Bartosz Piela
Tenis stołowy:
IV miejsce
dziewczęta – Alicja Baj, Kamila Kraśniak.
Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko
V miejsce chłopcy – Bartłomiej Wybraniec, Mateusz Babik, Mateusz Leśny.
Opiekun: mgr Bartosz Piela
Mini siatkówka dziewcząt:
III miejsce
 – Skład drużyny: Klaudia Podulka, Roksana Gołojuch, Alicja Baj, Katarzyna Ciurko, Zuzanna Janicka, Aleksandra Kryczyńska, Emilia Joniec, Maja Boratyn, Amelia Pędzik, Kinga Klisz. Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak.
Mini siatkówka chłopców:
III miejsce
Skład drużyny:  Michał, Bundyra Paweł, Makarowski Rafał, Figiela Jakub, Leśny Mateusz, Tarnawski Dawid, Osowski Przemysław, Sidor Filip, Wybraniec Bartłomiej.
Opiekun: mgr Bartosz Piela
Mini koszykówka dziewcząt:
I miejsce  – Skład drużyny: Roksana Gołojuch, Alicja Baj, Klaudia Podulka, Katarzyna Ciurko, Amelia Bąkowska, Emilia Joniec, Zuzanna Janicka,  Aleksandra Kryczyńska, Julia Mazur, Wiktoria Dziura, Gabriela Walczak, Amelia Pędzik, Oliwia Kalamarz.
Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak.
Mini koszykówka chłopców:
III miejsce
  – Skład drużyny: Skład drużyny:Bundyra Paweł, Makarowski Rafał, Figiela Jakub, Leśny Mateusz, Tarnawski Dawid, Osowski Przemysław, Sidor Filip,Jagoda Michał, Mosiądz Maciek,Kędzia Mateusz,Kutyła Adam, Chwastarz Szczepan.  Opiekun: Marek Ataman
Mini piłka ręczna dziewcząt:
II miejsce –
Skład drużyny: Roksana Gołojuch, Klaudia Podulka, Alicja Baj, Zuzanna Janicka, Aleksandra Kryczyńska, Amelia Dubiel, Emilia Joniec, Julia Mazur, Maja Boratyn, Oliwia Kalamarz.
Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko.
Mini piłka ręczna chłopców:
IV miejsce   –
Skład drużyny: Michał Jagoda, Mateusz Leśny, Dawid Tarnawski,  Paweł Bundyra, Jakub Figiela, Rafał Makarowski, Hubert Górski, Filip Sidor, Przemysław Osowski, Mateusz Babik, Kacper Zięba
Opiekun: mgr Bartosz Piela
Pływanie Indywidualne:
I miejsce
Roksana Gołojuch (styl zmienny – 100 m)
I miejsce Roksana Gołojuch (styl motylkowy – 50 m)
II miejsce Roksana Gołojuch (styl dowolny – 50 m)
II miejsce Alicja Baj (styl klasyczny – 50 m)
III miejsce Alicja Baj (styl grzbietowy – 50 m)
Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko
II miejsce Leśny Mateusz (styl klasyczny – 50 m)
III miejsce Leśny Mateusz (styl zmienny – 100 m)
III miejsce Sidor Filip (styl klasyczny – 50 m)
III miejsce Wybraniec Bartłomiej(styl dowolny – 50 m)
Opiekunowie: mgr Bartosz Piela, Marek Ataman
Pływanie Drużynowe:
V miejsce
dziewczęta – Skład drużyny:  Roksana Gołojuch, Alicja Baj, Katarzyna Ciurko, Zuzanna Janicka, Amelia Dubiel, Wiktoria Dziura, Gołojuch Ines, Aleksandra Lizoń.
Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak.
IV miejsce chłopcy – Skład drużyny: Michał Harasz , Jakub Dębiec, Kacper Zięba, Bartłomiej Wybraniec, Filip Sidor, Mateusz Kędzia, Rafał Makarowski, Mateusz Leśny.
Opiekun: Marek Ataman
XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej
I miejsce –
Skład drużyny: Michał Jagoda, Mateusz Leśny , Dawid Tarnawski, Rafał Makarowski, Jakub Figiela, Ewan Dworak, Roksana Gołojuch, Kacper Zięba, Mateusz Babik, Filip Sidor
Opiekun: mgr Bartosz Piela.

Konkursy na szczeblu szkolnym:

XVI Konkurs Gimnastyki Artystycznej:
Klasy czwarte:
I miejsce – INES GOŁOJUCH  kl. IV a
II miejsce – OLIWIA PANTOŁ  kl. IV b
III miejsce – ALEKSANDRA LIZOŃ oraz ALEKSANDRA KIEŁT kl. IV a
Klasy piąte:
I miejsce – KATARZYNA CIURKO kl. V a
II miejsce – MARCELINA DOMSZY kl. V c
III miejsce – GABRIELA WALCZAK  kl. V b
Wyróżnienie:
OLIWIA ŁUKASZCZUK  kl. V a
ANETA ADAMISZYN  kl. V c

Klasy szóste:
I miejsce  – EWELINA LEŚNIOWSKA kl. VI c
II miejsce – ZUZANNA JANICKA kl. VI b
III miejsce – APOLONIA DRAPAŁA kl. VI c
Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak.

II miejsce po pierwszym półroczu dla  reprezentacji dziewcząt i chłopców  w ogólnej miejskiej klasyfikacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

2015 – 2016

III miejsce w powiatowych igrzyskach w mini piłce ręcznej dziewcząt.                                      Opiekun mgr Małgorzata Ciurko.

II miejsce w powiatowych zawodach – trójbój lekkoatletyczny dziewcząt.                       Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak.

IV miejsce w powiatowych zawodach czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt.                          Opiekun mgr Małgorzata Ciurko.