ROK SZKOLNY 2018/19

Wynik końcowy ogólnomiejskiej rywalizacji sportowej:

II miejsce w miejskiej klasyfikacji Igrzyska Dzieci

III miejsce w miejskiej klasyfikacji Igrzyska Młodzieży Szkolnej

III miejsce w miejskiej klasyfikacji Grand Prix

II miejsce w miejskiej klasyfikacji: Najaktywniejsza Szkoła

CZWÓRBÓJ LA – Igrzyska Dzieci

Skład drużyny: GABRIELA KONIECZNY, OLIWIA PANTOŁ, MILENA ŁUKASZÓW, ANNA JUSZYŃSKA, MILENA LUTY, LENA SOWA (n. ucz. Małgorzata Ciurko)
i OLIWIA SZOSTAK (n. ucz. Bożena Cieślak)

III m na szczeblu miejskim
VII m na szczeblu powiatowym

Finał Wojewódzki w piłce siatkowej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
III miejsce – kategoria dziewcząt
Skład zespołu
Opiekun zespołuMarzena Łąka, Szczepan Łąka

„Baw się z Nami” – Igrzyska Dzieci
II miejsce – szczebel miejski
Skład zespołu: Bar Jakub, Hołysz Wiktoria, Kielar Karolina, Lizoń Jakub, Marciak Bartłomiej, Pels Gabriel, Socha Dominika, Szczerbiński Daniel, Kornakiewicz Kinga.
Opiekunowie zespołu: Bożena Cieślak, Marzena Łąka

Półfinał Wojewódzki w piłce siatkowej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Kategoria dziewcząt – I miejsce
Skład zespołu: Borowiec Martyna, Chrobak Oliwia, Hołowaty Otylia, Jamróz Jagoda,  Kubas Dominika, Kulikowska Aleksandra, Kuźniar Emilia, Parzniewska Wiktoria, Poczekajło Aleksandra, Sanakiewicz Małgorzata, , Szkoła Adrianna, Tomaszewska Oliwia, Tomczyk Dominika, Węglarz Aleksandra.

Opiekun zespołuMarzena Łąka, Szczepan Łąka

Kategoria dziewcząt– I miejsce w Rejonowych  zawodach
Opiekun zawodów: Marzena Łąka

Kategoria dziewcząt– I miejsce w Powiatowych zawodach
Skład zespołu:Borowiec Martyna, Chrobak Oliwia, Hołowaty Otylia, Jamróz Jagoda,  Kubas Dominika, Kulikowska Aleksandra, Kuźniar Emilia, Parzniewska Wiktoria, Poczekajło Aleksandra, Sanakiewicz Małgorzata, Stopyra Wiktoria, Szkoła Adrianna, Tomaszewska Oliwia, Tomczyk Dominika, Węglarz Aleksandra.

Opiekun zespołu: Marzena Łąka, Szczepan Łąka

Kategoria dziewcząt– I miejsce w Miejskich zawodach
Skład zespołu: Borowiec Martyna, Chrobak Oliwia,Hołowaty Otylia,Jamróz Jagoda,  Kubas Dominika, Kulikowska Aleksandra, Kuźniar Emilia,Parzniewska Wiktoria,Poczekajło Aleksandra,Sanakiewicz Małgorzata, Stopyra Wiktoria, Szkoła Adrianna, Tomaszewska Oliwia, Tomczyk Dominika,Węglarz Aleksandra.

Opiekun zespołu: Marzena Łąka, Szczepan Łąka

Kategoria chłopców:– V miejsce w Miejskich zawodach
Skład zespołu:Goluch Bartłomiej, Czado Maciej, Chojnacki Karol, Joniec Kamil, Korzenicki Maciej, Leśny Mateusz,Trubas Mateusz, Walkiewicz Kacper, Lewandowski Jan, Lipiec Gabriel, Skrzyński Mateusz, Surmiak Radosław.

Opiekun zespołu: Szczepan Łąka

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka ręczna

Kategoria dziewcząt– VI  miejsce w Miejskich  zawodach
Opiekun zespołu: Marzena Łąka
Skład zespołu: Baj Alicja, Borowiec Martyna, Ciurko Katarzyna, Dubiel Amelia, Sanakiewicz Małgorzata, Sękiewicz Gabriela, Stachowicz Kamila, Szewerniak Aleksandra, Szyszka Aleksandra.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka koszykowa

Kategoria chłopców–  V  miejsce w Miejskich  zawodach
Opiekun zespołu: Szczepan Łąka
Skład zespołu:Goluch Bartłomiej, Czado Maciej, Chojnacki Karol, Hanas Kamil, Joniec Kamil, Korzenicki Maciej, Leśny Mateusz,Trubas Mateusz, Walkiewicz Kacper.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – piłka koszykowa

Kategoria dziewcząt–  V  miejsce w Miejskich  zawodach
Opiekun zespołu: Marzena Łąka
Skład zespołu:Borowiec Martyna,BajAlicja,Hołowaty Otylia, Kubas Dominika, Kuźniar Emilia,Poczekajło Aleksandra, Sanakiewicz Małgorzata, Janicka Zuzanna, Kryczyńska Aleksandra, Pędzik Amelia, Makulska Julia, Golenia Karolina.

Igrzyska Dzieci – piłka ręczna

opiekun: Marek Ataman

Zawody tenisa stołowego

W kategorii dziewcząt  – III miejsce
W kategorii chłopców   – III miejsce
opiekun: Marek Ataman

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Skład drużyny w kategorii Igrzyska Dzieci :Ochab Aleksandra, Mazur Amelia,Orłowska(nauczyciel pani Bożena Cieślak),Grocholska Klaudia, Konieczny Gabriela, Pantoł Oliwia, Luty Milena,Łukaszów Milena,Madej Aleksandra(nauczyciel pani Ciurko Małgorzata), Baran Weronika, Noga Julia (nauczyciel Ewa Turek) –III miejsce w Powiecie.

Skład drużyny w kategorii Igrzyska Młodzieży :Hołowaty Otylia,Jamróz Jagoda,Kubas Dominika,Parzniewska Wiktoria,Poczekajło Aleksandra,Węglarz Aleksandra(nauczyciel pani Marzena Łąka), Baj Alicja,Bednarska Dominika,Dubiel Amelia, Janicka Zuzanna (nauczyciel pani Ciurka Małgorzata),Ciurka Katarzyna(nauczyciel pani Ewa Turek) –III miejsce w Powiecie

Powiatowe Zawody Indywidualne w LA
III miejsce – pchnięcie kulą – Mateusz Skrzyński, opiekun Ewa Turek

IGRZYSKA DZIECI – POWIATOWE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE