ROK SZKOLNY 2016 – 2017

Piłkarskie „piątki” – turniej klas VI

III miejsce – Skład drużyny: Michał Jagoda, Jakub Figiela, Mateusz Leśny, Rafał Makarowski, Dawid Tarnawski, Przemysław Osowski, Ewan Dworak, Mateusz Babik, Kacper Zięba.
Opiekun: Bartosz Piela
Turniej o Puchar Przewodniczącego MSZS w Jarosławiu – turniej klas V
VII miejsce – Skład drużyny: Mateusz Babik, Kacper Zięba, Gabriel Mrozowicz, Ewan Dworak, Akram Gebali, Maksymilian Hołyszko, Kacper Warchoł, Szymon Podgórski.
Opiekun: Bartosz Piela.

Badminton

V miejsce -Skład drużyny: Kryczyńska Aleksandra, Katarzyna Ciurko, Bartłomiej Wybraniec, Przemysław Osowski
Opiekunowie: Małgorzata Ciurko, Bożena Cieślak, Bartosz Piela

Trójbój La dziewcząt

III miejsce – skład drużyny: Gabriela Konieczny, Oliwia Pantoł, Anna Juszyńska, Milena Luty,  Milena Łukaszów. Opiekun Małgorzata Ciurko.

„BAW SIĘ Z NAMI”
III miejsce – Skład drużyny: Weronika Baran, Natalia Cukierda, Julia Noga, Nikola Kielar, Romina Visco, Michał Trzeciak, Szymon Skrzycki, Andrzej Warchoł, Kacper Kraśniak,  Kacper Roman. Drużynę do zawodów przygotował Marek Ataman. Opiekun uczniów na zawodach Jacek Bronowski.

Czwórbój LA dziewcząt:
II miejsce – Skład drużyny: Klaudia Podulka, Roksana Gołojuch, Alicja Baj, Aleksandra Kryczyńska, Zuzanna Janicka, Katarzyna Ciurko. Opiekunowie: Małgorzata Ciurko, Bożena Cieślak.

Czwórbój LA chłopców:
IV miejsce – Skład drużyny: Mateusz Leśny, Michał Gida, Bartek Wybraniec, Przemek Osowski, Jakub Figiela, Michał Jagoda. Opiekunowie: Marek Ataman, Bartosz Piela.

Konkursy  i zawody na szczeblu wojewódzkim:

I miejsce w konkursie „Sport dla każdego” .
Opiekun mgr Małgorzata Ciurko.
Aleksandra Kryczyńska, Roksana Gołojuch uczestniczki Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostw w Lekkiej Atletyce.

Opiekun mgr Małgorzata Ciurko.

Zawody na szczeblu powiatowym:

Mini koszykówka dziewcząt:

II miejsce – Skład drużyny: Roksana Gołojuch, Alicja Baj, Klaudia Podulka, Katarzyna Ciurko, Amelia Bąkowska, Amelia Dubiel, Emilia Joniec, Zuzanna Janicka,  Aleksandra Kryczyńska, Julia Mazur, Wiktoria Dziura, Gabrysia Walczak.
Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak.

Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce:
II miejsce w biegu na 60 m – Roksana Gołojuch
III miejsce w rzucie piłeczką palantową – Zuzanna Janicka
III miejsce w  skoku w dal – Aleksandra Kryczyńska
III miejsce w biegu na 600 m –  Klaudia Podulka

Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko
Zawody na szczeblu miejskim:
 Indywidualne Biegi Przełajowe:
rocznik 2006 – 2007:

I miejsce Gabriela Konieczny
III miejsce Oliwia Pantoł
Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko
rocznik 2004 – 2005:

I miejsce Klaudia Podulka
I miejsce  Jakub Figiela
II miejsce  Mateusz Leśny
Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bartosz Piela
Drużynowe Biegi Przełajowe:
I miejsce   dziewczęta klas czwartych (bieg  600 m).
Skład drużyny:  Gabriela Konieczny, Oliwia Pantoł, Aleksandra Madej, Anna Juszyńska, Milena Luty, Dagmara Machała.
Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko
II miejsce dziewczęta klas  szóstych i piątych (bieg 800 m)
Skład drużyny: Klaudia Podulka, Roksana Gołojuch,  Alicja Baj, Amelia Bąkowska, Katarzyna Ciurko.
Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak.
I miejsce   chłopcy rocznik 2004 – 2005
Skład drużyny: Jakub Figiela, Mateusz Kędzia , Rafał Makarowski, Maciej Mosiądz , Kamil Schodziński, Mateusz Leśny.
Opiekun: mgr Bartosz Piela, Marek Ataman

Łyżwiarstwo szybkie:
II miejsce 
– Skład drużyny: Alicja Baj, Amelia Bąkowska, Zuzanna Janicka, Bartłomiej Wybraniec, Mateusz Babik, Przemysław Osowski.
Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak, mgr Bartosz Piela
Tenis stołowy:
IV miejsce
 dziewczęta – Alicja Baj, Kamila Kraśniak.
Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko
V miejsce chłopcy – Bartłomiej Wybraniec, Mateusz Babik, Mateusz Leśny.
Opiekun: mgr Bartosz Piela
Mini siatkówka dziewcząt:
III miejsce 
 – Skład drużyny: Klaudia Podulka, Roksana Gołojuch, Alicja Baj, Katarzyna Ciurko, Zuzanna Janicka, Aleksandra Kryczyńska, Emilia Joniec, Maja Boratyn, Amelia Pędzik, Kinga Klisz. Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak.
Mini siatkówka chłopców:
III miejsce
 – Skład drużyny:  Michał, Bundyra Paweł, Makarowski Rafał, Figiela Jakub, Leśny Mateusz, Tarnawski Dawid, Osowski Przemysław, Sidor Filip, Wybraniec Bartłomiej.
Opiekun: mgr Bartosz Piela
Mini koszykówka dziewcząt:
I miejsce  – Skład drużyny: Roksana Gołojuch, Alicja Baj, Klaudia Podulka, Katarzyna Ciurko, Amelia Bąkowska, Emilia Joniec, Zuzanna Janicka,  Aleksandra Kryczyńska, Julia Mazur, Wiktoria Dziura, Gabriela Walczak, Amelia Pędzik, Oliwia Kalamarz.
Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak.
Mini koszykówka chłopców:
III miejsce
  – Skład drużyny: Skład drużyny:Bundyra Paweł, Makarowski Rafał, Figiela Jakub, Leśny Mateusz, Tarnawski Dawid, Osowski Przemysław, Sidor Filip,Jagoda Michał, Mosiądz Maciek,Kędzia Mateusz,Kutyła Adam, Chwastarz Szczepan.  Opiekun: Marek Ataman
Mini piłka ręczna dziewcząt:
II miejsce – 
Skład drużyny: Roksana Gołojuch, Klaudia Podulka, Alicja Baj, Zuzanna Janicka, Aleksandra Kryczyńska, Amelia Dubiel, Emilia Joniec, Julia Mazur, Maja Boratyn, Oliwia Kalamarz.
Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko.
Mini piłka ręczna chłopców:
IV miejsce   – 
Skład drużyny: Michał Jagoda, Mateusz Leśny, Dawid Tarnawski,  Paweł Bundyra, Jakub Figiela, Rafał Makarowski, Hubert Górski, Filip Sidor, Przemysław Osowski, Mateusz Babik, Kacper Zięba
Opiekun: mgr Bartosz Piela
Pływanie Indywidualne:
I miejsce 
Roksana Gołojuch (styl zmienny – 100 m)
I miejsce Roksana Gołojuch (styl motylkowy – 50 m)
II miejsce Roksana Gołojuch (styl dowolny – 50 m)
II miejsce Alicja Baj (styl klasyczny – 50 m)
III miejsce Alicja Baj (styl grzbietowy – 50 m)
Opiekun: mgr Małgorzata Ciurko
II miejsce Leśny Mateusz (styl klasyczny – 50 m)
III miejsce Leśny Mateusz (styl zmienny – 100 m)
III miejsce Sidor Filip (styl klasyczny – 50 m)
III miejsce Wybraniec Bartłomiej(styl dowolny – 50 m)
Opiekunowie: mgr Bartosz Piela, Marek Ataman
Pływanie Drużynowe:
V miejsce 
dziewczęta – Skład drużyny:  Roksana Gołojuch, Alicja Baj, Katarzyna Ciurko, Zuzanna Janicka, Amelia Dubiel, Wiktoria Dziura, Gołojuch Ines, Aleksandra Lizoń.
Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak.
IV miejsce chłopcy – Skład drużyny: Michał Harasz , Jakub Dębiec, Kacper Zięba, Bartłomiej Wybraniec, Filip Sidor, Mateusz Kędzia, Rafał Makarowski, Mateusz Leśny.
Opiekun: Marek Ataman
XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej
I miejsce – 
Skład drużyny: Michał Jagoda, Mateusz Leśny , Dawid Tarnawski, Rafał Makarowski, Jakub Figiela, Ewan Dworak, Roksana Gołojuch, Kacper Zięba, Mateusz Babik, Filip Sidor
Opiekun: mgr Bartosz Piela.

Konkursy na szczeblu szkolnym:

XVI Konkurs Gimnastyki Artystycznej:
Klasy czwarte:
I miejsce – INES GOŁOJUCH  kl. IV a
II miejsce – OLIWIA PANTOŁ  kl. IV b
III miejsce – ALEKSANDRA LIZOŃ oraz ALEKSANDRA KIEŁT kl. IV a
Klasy piąte:
I miejsce – KATARZYNA CIURKO kl. V a
II miejsce – MARCELINA DOMSZY kl. V c
III miejsce – GABRIELA WALCZAK  kl. V b
Wyróżnienie:
OLIWIA ŁUKASZCZUK  kl. V a
ANETA ADAMISZYN  kl. V c

Klasy szóste:
I miejsce  – EWELINA LEŚNIOWSKA kl. VI c
II miejsce – ZUZANNA JANICKA kl. VI b
III miejsce – APOLONIA DRAPAŁA kl. VI c
Opiekunowie: mgr Małgorzata Ciurko, mgr Bożena Cieślak.

II miejsce po pierwszym półroczu dla  reprezentacji dziewcząt i chłopców  w ogólnej miejskiej klasyfikacji w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Rozmiar czcionki
Kontrast