ROK SZKOLNY 2019/20
IGRZYSKA MŁODZIEŻY

SIATKÓWKA – dziewczęta
III miejsce
Skład drużyny: Sękiewicz Gabriela, Noga Oliwia, Florek Julia, Jabłońska Oliwia, Walczak Gabriela, Ciurko Katarzyna, Domszy Marcela, Gołojuch Ines, Grocholska Klaudia, Konieczny Gabriela, Madej Aleksandra, Pantoł Oliwia (nauczyciel Małgorzata Ciurko).

Opiekun drużyny: Małgorzata Ciurko

KOSZYKÓWKA – chłopcy
V miejsce
Skład drużyny: Babik Mateusz, Dinh Manh Karol, Szkolnik Dominik, Zięba Kacper (nauczyciel Jacek Bronowski), Warchoł Kacper, Obirek Filip, Lange Maksymilian (nauczyciel Marek Ataman), Czerkas Franciszek, Dziura Jan, Mrozowicz Gabriel, Sieradzki Patryk, Świątek Dominik, Wołoszyn Krystian (nauczyciel Szczepan Łąka)

Opiekun drużyny: Marek Ataman

KOSZYKÓWKA – dziewczęta
V miejsce
Skład drużyny: Konieczny Gabriela, Konieczny Wiktoria, Gołojuch Ines, Potoczna Nikola, Łukaszów Milena, Juszyńska Anna, Luty Milena, Madej Aleksandra, Sękiewicz Gabriela, Florek Julia, Jabłońska Oliwia,  Ciurko Katarzyna (nauczyciel Małgorzata Ciurko)

Opiekun drużyny: Małgorzata CiurkoTENIS STOŁOWY
Kategoria dziewcząt  IV miejsce.

Skład drużyny: Ciurko Katarzyna, Łukaszów Milena, Pantoł Oliwia (nauczyciel Małgorzata Ciurko)
Kategoria chłopców  V miejsce.
Skład drużyny: Zięba Kacper, Babik Mateusz  (nauczyciel Jacek Bronowski)

Opiekun drużyn: Jacek Bronowski

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE LA – dziewczęta
II miejsce
Skład drużyny: Gabriela Konieczny, Klaudia Grocholska, Anna Juszyńska, Oliwia Pantoł, Milena Luty, Aleksandra Madej, Julia Florek, Gabriela Walczak, Julia Wojtuń, Katarzyna Ciurko, Dagmara Machała (naucz. Małgorzata Ciurko).

Opiekun drużyny: Małgorzata Ciurko

ROK SZKOLNY 2019/20
IGRZYSKA DZIECI

Piłka ręczna dziewcząt
IV miejsce
Skład drużyny:
Martyna Jabłońska, Daria Janowska, Aleksandra Kiełt, Oliwia Król, Julia Magryś, Ewelina Markowicz, Amelia Mazur, Aleksandra Ochab, Dominika Orłowska,Oliwia Szostak
Opiekun drużyny: Bożena Cieślak

KONKURS „BAW SIĘ Z NAMI NA BIS”
III miejsce
Skład drużyny: Warchoł Andrzej, Warchoł Kacper (naucz. Marek Ataman), Ciurko Katarzyna, Sękiewicz Gabriela, Konieczny Gabriela (naucz. Małgorzat Ciurko), Noga Oliwia (naucz. Ewa Turek), Płonka Oliwia (naucz. Bożena Cieślak i Marzena Łąka), Zięba Kacper, Karol Dinh Manh (naucz. Jacek Bronowski), Lizoń Jakub (naucz. Marzena Łąka i Bartosz Piela.

Opiekun drużyny: Ewa Turek