1WSPÓLNE DZIAŁANIA

Rajd Szlakiem Dawnej Twierdzy Przemyśl

Za nami X Rajd Pieszy i IV Rajd Rowerowy Szlakiem Dawnej Twierdzy Przemyśl, w których uczestnikami  byli  zarówno nauczyciele, jak i uczniowie.  Grupa piesza pokonała dystans 5 km, a grupa rowerowa 20 km. Wszystkim uczestnikom imprezy towarzyszył dobry humor i radosny nastrój, połączony z aktywnością oraz zabawą na świeżym powietrzu. Dodatkową atrakcją było spotkanie z historią w Forcie Werner oraz śpiewanie piosenek patriotycznych przy akompaniamencie gitary.

Bieg Niepodległości

To  radość ze wspólnego zaangażowania rodziców, uczniów i nauczycieli w imprezę, której aktywności ruchowej towarzyszyła lekcja historii i patriotyzmu. Satysfakcja tym większa, że pokonując dystans 1918 metrów wszyscy dobiegli do mety w czasie, który pozwolił szkole zająć II miejsce.

Spotkania z dietetykiem

Żywe spotkania uczniów z dietetykiem, Panią Anną Polnik to dodatkowy czas uczniów sprzyjający na wzbogacenie wiedzy „Jak zdrowo jeść i żyć”. Ciekawa prezentacja tematu, rozmowy i możliwość zadawania konkretnych pytań podczas spotkań zachęcała do refleksji nad codziennymi dobrymi i złymi nawykami, tak w zakresie odżywiania jak i stylu życia.