Tel.+(0 16) 621 24 43
E-mail: sekretariat@sp11.jaroslaw.pl
Adres:ul. Kraszewskiego 39, Jarosław 37-500


Lp
Nazwisko i imię Dzień tygodnia godzina Sala
1. Ataman Marek Wtorek

piątek

14:30 – 15:00

14:30 – 15:00

Gabinet wf
2. Augustynowicz Renata wtorek 7:00 – 8:00 BP2
3. Balicka-Nepelska Barbara Wtorek

Piątek

13:30 – 14:00

13:30 – 14:00

B13
4. Błachuta Agnieszka wtorek 7:00 – 8:00 Pokój nauczycielski
5. Brodowicz-Inglot Agata Czwartek

Piątek

12:30 – 13:00

13:30 – 14:00

A07
6. Bronowski Jacek czwartek 14:30 – 15:30 A01
7. Chlebuś Wiesława poniedziałek

wtorek

16:30 – 17:00

16:30 – 17:00

A06
8. Cieślak Bożena Poniedziałek

Wtorek

12:40 – 13:10

7:30 – 8:00

sekretariat
9. Ciurko Małgorzata wtorek

środa

14:30 – 15:00

14:30 – 15:00

Gabinet wf
10. Demski Marek środa 14:20 – 14:50 Pokój nauczycielski
11. Dutkiewicz Edyta środa 11:40 – 12:40 A03
12. Frendo Barbara Wtorek Środa 07:15 – 8:00 11:25 – 11:40 Pokój nauczycielski
13. Grzebyk Barbara poniedziałek 12:30 – 13:30 A11
14. Hołysz Agnieszka poniedziałek 12:25 – 13:25 A 03
15. Jastrzębska Ewa czwartek 12:00 – 13:00 A15 – gabinet
16. Kaczor – Babiak Katarzyna piątek 7:45 – 8:00 Pokój nauczycielski
17. Kamiński Marek czwartek 13: 25 – 14: 25 B 21
18. Kasprzyk Katarzyna środa 12:30 – 13:30 Pokój nauczycielski
19. Kędziora Żaneta Poniedziałek 12:30 – 13:30 A15
20. Kiszka Małgorzata wtorek 7:00 – 8:00 Gabinet Psychologa
21. Kluczyńska-Skop Anna Poniedziałek 13:30 – 14:30 Pokój nauczycielski
22. Kmieć Renata poniedziałek 7:45 – 8:45 D15
23. Kociuba Anna Wtorek

Piątek

15:30 – 16:00

15:30 – 16:00

A06
24. Kogut Joanna Poniedziałek

piątek

7:30 – 8:00

7:30 – 8:00

Pokój nauczycielski
25. Kołakowska Joanna czwartek 13:00 – 13:30

14:30 – 15:00

D17
A04
26. Kontek Adam poniedziałek 13:30 – 14:30 B14
27. Korecka Alicja piątek 07:00 – 8:00 Gabinet Pedagoga
28. Kot Maria wtorek 13:25 – 14:25 D15
29. Krzebiot Renata czwartek 7:00 – 8:00 Gabinet A02
30. Krzywonos Zbigniew środa 13:25 – 14:25 B23
31. Kucza Anna środa 6:45 – 7:45 A03
32. Kudyba Iwona piątek 12:30 – 13:30 A04
33. Kupczakiewicz Małgorzata Środa

czwartek

7:15 – 7:45

7:15 – 7:45

A 16
34. Leniar Ewa wtorek 14:30 – 15:30 A07/Gabinet dyrektora
35. Łąka Szczepan wtorek 14:20 – 15:20 Gabinet wf
36. Mac Małgorzata Wtorek

Piątek

7:30 – 8:00

7:30 – 8:00

Gabinet A05
37. Magnowska Agata czwartek 12:30 – 13:30 Pokój nauczycielski
38. Makowska Magdalena poniedziałek 14:30 – 15:30

 

B11
39. Matuła Lidia poniedziałek 14:20 – 15:20 A07
40. Matwij Aleksandra poniedziałek 15:15 – 16:15 A05
41. Nowak Agnieszka poniedziałek 6:45 – 7:45 A03
42. Nowak Barbara poniedziałek 11:30 – 12:30 A15 – gabinet
43. Nuckowska Anna Czwartek 7:00 – 8:00 D11/gabinet zast. Dyr.
44. Nykiel-Wojtuń Monika poniedziałek 14:20 – 15:20 A08
45. Osiowa Renata czwartek 14:15 – 15:15 Gabinet Pedagoga
46. Paszkiewicz Małgorzata poniedziałek 11:30 – 12:30 A15 – gabinet
47. Petry Katarzyna piątek 11:25 – 12:25 A15
48. Piela Bartosz Poniedziałek

piątek

7:30 – 8:00

7:30 – 8:00

Gabinet w-f
49. Piotrowska Iwona wtorek 14:30 – 15:30 Pokój naucz.
50. Piś-Gołąb Anna czwartek 13:30 – 14:30 Pokój naucz.
51. Przeklasa Ilona wtorek 7:00 – 8:00 B11
52. Raczyńska Małgorzata środa 10:30 – 11:30 B01
53. Ryzner Alina poniedziałek 7:15 – 7:45

11:30 – 12:00

A13
54. Sebastianka Anna czwartek 12:40 – 13:40 B22
55. Stec Aneta piątek 7:00 – 8:00 B02
56. Steczkiewicz Jolanta wtorek 7:00 – 8:00 A03
57. Strączek Beata wtorek 11:25 – 12:25 A15 – gabinet
58. Strumska Aleksandra środa 7:00 – 8:00 B13
59. Strumska Marzena wtorek 7:00 – 8:00 A17
60. Suchocka-Nazimek Jolanta wtorek 12:30 – 13:30 Sala wyciszeń
61. Sus Agnieszka piątek 7 :00 – 8:00 B 13
62. Sykała Katarzyna piątek 7:00 – 8:00 A03
63. Szatko Aleksandra czwartek 6:45 – 7:45 A03
64. Szatko Lucyna poniedziałek 11:25 – 12:25 A18
65. Turek Ewa środa 13:25 – 14:25 Gabinet WF
66. Wilk – Lesiak Agnieszka środa 7:15 – 7:45 A07
67. Zagrobelny Anna Poniedziałek

wtorek

7:15 – 7:45

7:30 – 8:00

Pokój nauczycielski
68. Zgórska Ewa poniedziałek

piątek

15:30 – 16:00

15:30 – 16:00

A06
69. Ziobrowska-Lotycz Halina poniedziałek 11:25 – 12:25 A14

Galeria

  • Współpraca logo nr 1
  • Współpraca logo nr 2
  • Współpraca logo nr 4
  • Współpraca logo nr 5
  • Współpraca logo nr 6
  • Współpraca logo nr 7
  • Współpraca logo nr 8
  • Współpraca logo nr 9
  • Współpraca logo nr 10
  • Współpraca logo nr 11
  • Współpraca logo nr 12
  • Współpraca logo nr 13
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.