Tel.+(0 16) 621 24 43
E-mail: sekretariat@sp11.jaroslaw.pl
Adres:ul. Kraszewskiego 39, Jarosław 37-500

Po trzech dniach intensywnego wysiłku związanego z egzaminami, ósmoklasiści naszej szkoły wzięli udział w „dniu otwartym” Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu.
W szkole panowała bardzo miła atmosfera. Uczniowie poznali charakter szkoły, zapoznali się z działami, wzięli udział w licznych zajęciach i konkursach.
To był bardzo przyjemny czas. Ósmoklasiści zostali poczęstowani słodkim poczęstunkiem, a na zakończenie otrzymali drobne upominki.

Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie!

• Współpraca logo nr 1
  • Współpraca logo nr 2