Tel.+(0 16) 621 24 43
E-mail: sekretariat@sp11.jaroslaw.pl
Adres:ul. Kraszewskiego 39, Jarosław 37-500

W ubiegłą środę 25 uczniów klasy 2c wzięło udział w wycieczce do Rzeszowa. Jej celem było obejrzenie w Teatrze "Maska” przedstawienia pt. "Alicja w Krainie Czarów”. Spektakl zaprosił dzieci w podróż przez świat wyobraźni, w którym przewodnikiem była Alicja. Uczniowie mogli zobaczyć niecodzienne zdarzenia, które spotykały główną bohaterkę w jej podróży przez Krainę Czarów. Każdy krok na tej drodze był jednocześnie krokiem do poznawania siebie samej. Przedstawienie było bardzo ciekawe, tym bardziej, że towarzyszyły mu wspaniała gra aktorska i niezwykłe efekty specjalne. Spektakl wszystkim bardzo się podobał i dostarczył niezapomnianych emocji.

Halina Ziobrowska - Lotycz

• Współpraca logo nr 1